خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : 19:33کد مطلب: 19245

لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور؛

ستاره سرخ کاشان مغلوب شهرداری نوشهر شد

در هفته یازدهم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور، ستاره سرخ کاشان نتیجه را به مهمان خودشهرداری نوشهر واگذار کرد.  …

در هفته یازدهم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور، ستاره سرخ کاشان نتیجه را به مهمان خودشهرداری نوشهر واگذار کرد.

 

به گزارش دی‌اسپورت، در این دیدار که از گروه نخست این رقابت‌ها عصر امروز سه‌شنبه ۶ اسفندماه در کاشان برگزار شد، نماینده کاشان نتوانست از امتیاز میزبانی بهره گیرد و در پایان با نتیجه ۲ بر یک مغلوب مهمان خود شهرداری نوشهر شد.

 

ستاره سرخ در دیدار دور رفت در نوشهر نیز با نتیجه یک بر صفر بازی را به شهرداری نوشهر واگذار کرده بود.

 

ستاره سرخ کاشان در پایان هفته یازدهم این رقابت‌ها، با ۵ مساوی، ۱ برد و ۸ امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی گروه قرار دارد.

 

مسابقات لیگ دسته فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۳۰ تیم در سه گروه ۱۰ تیمی برگزار می‌شود که نمایندگان کاشان در گروه یک و دو این رقابت‌ها حضور دارند.

 

ستاره سرخ کاشان در گروه یک با مهاجر نوین مشهد، جوان‌نوین ساری، شهرداری نوشهر، فجر نگین مشهد، ویستا توربین تهران، پاراگ تهران، کیان تهران، تازان تهران، ۰۴ بیرجند، هم‌گروه است.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.