خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, 26 اردیبهشت , 1397ساعت : 22:46کد مطلب: 8274

سریع‌ترین روش درمان عیوب انکساری چشم در کاشان انجام شد

نخستین عمل رفع عیوب انکساری چشم به روش «Proscan»، با دستگاه «Teneo 2»، پیش‌از‌ظهر امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه در بیمارستان…

نخستین عمل رفع عیوب انکساری چشم به روش «Proscan»، با دستگاه «Teneo 2»، پیش‌از‌ظهر امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه در بیمارستان متینی کاشان توسط دکتر «حسین بوجاری» انجام شد.

دکتر بوجاری با اعلام این‌که دستگاه «Teneo2» پیشرفته‌ترین و سریع‌ترین دستگاه لیزر «اگزایمر» جهان است که در بیمارستان متینی نصب شده، درمان فوق‌پیشرفته «proscan» که با این دستگاه انجام می‌شود را دقیق‌ترین و سریع‌ترین روش درمان عیوب انکساری عنوان کرد که امروز ۱۶ مورد آن برای نخستین‌بار در بیمارستان متینی کاشان انجام شد.

جراح و متخصص چشم‌پزشکی کاشان، با اشاره به این‌که قدرت «Eye tracker» دستگاه‌های قبلی حدودا ۵۰۰ هرتز بود، قدرت این دستگاه را ۱۷۵۰ هرتز، (دستکم سه برابر دستگاه‌های قبلی) عنوان و تصریح کرد: عیوب انکساری (نمره چشم) با کمک این دستگاه در کمتر از ۱۰ ثانیه ( با سرعت حدود ۶ برابر ) درمان می‌شود.

به گفته دکتر بوجاری، علاوه بر سرعت و دقت، احساس آرامش بیشتر بیمار هنگام عمل از دیگر مزایای درمان به روش «Proscan» و با کمک این دستگاه است.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.