خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷ساعت : 16:15کد مطلب: 9548

یک هزار و ۸۳۷ ماموریت توسط اورژانس آران و بیدگل

سرپرست اورژانس ۱۱۵ آران و بیدگل از انجام یک‌هزار و ۸۳۷ ماموریت اورژانسی در سه ماهه نخست سال جاری خبر…

سرپرست اورژانس ۱۱۵ آران و بیدگل از انجام یک‌هزار و ۸۳۷ ماموریت اورژانسی در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: تصادفات رانندگی نزدیک به ۳۳ درصد از این ماموریت‌ها را شامل می شود.

علیرضا راحتی چهارشنبه به ایرنا بیان کرد: ۶۱۱ مورد اورژانسی مربوط به ماموریت‌های تصادفی و یک‌هزار و ۲۲۶ مورد مربوط به ماموریت‌های غیرتصادفی بود.

وی افزود: ۴۸۶ نفر در مجموع این ماموریت‌ها پس از اقدام‌های اولیه به بیمارستان انتقال یافتند و سایر آسیب‌دیدگان نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

سرپرست اورژانس ۱۱۵ آران و بیدگل با اشاره به سهم بالای موتورسواران در حادثه‌های رانندگی گفت: با توجه به وجود تعداد بسیار زیادی موتورسوار در این شهرستان، یک سوی بیشتر تصادف‌ها  موتورسواران هستند  که باید در این زمینه فرهنگ‌سازی صورت گیرد.

او با اشاره به جان باختن سه نفر در جریان حادثه‌های رانندگی سه ماهه نخست سال ۱۳۹۷ اضافه کرد: بیماران تنفسی، قلبی، سقوط از ارتفاع و حوادث کار به ترتیب بیشترین ماموریت‌های اورژانس آران و بیدگل را به خود اختصاص دادند.

راحتی اضافه کرد: ۲ پایگاه شهری و سه پایگاه جاده‌ای اورژانس آران و بیدگل با هفت دستگاه آمبولانس با میانگین زمان ۶.۴ دقیقه در نقاط شهری و هفت دقیقه در جاده‌های زیر پوشش امدادرسانی می‌کنند.

به گفته وی، میانگین کشوری زمان رسیدن نیروهای امدادی به محل حادثه‌های شهری و جاده‌ای به ترتیب هشت و ۱۴ دقیقه است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.