خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۵ دی , ۱۳۹۷ساعت : 16:48کد مطلب: 13061

آموزش و پرورشی‌های شمال استان، در کاشان گزینش می‌شوند

کارشناس مسئول گزینش مدیریت آموزش و پرورش کاشان از گزینش سه هزار و۱۶۳ متقاضی ورود به آموزش و پرورش و…

کارشناس مسئول گزینش مدیریت آموزش و پرورش کاشان از گزینش سه هزار و۱۶۳ متقاضی ورود به آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان کاشان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان؛ ارسلان همای نیکفر گفت: ۱۷۰ پرونده از مجموع پرونده‌های گزینش‌شده مربوط به تبدیل وضعیت استخدامی به قطعی و ۲۲۱ پرونده مربوط به استخدام پیمانی و ۱۴۲ پرونده مربوط به قراردادی بوده است.

کارشناس‌مسئول گزینش آموزش و پرورش کاشان افزود: ۱۴۱۰پرونده از مجموع سه هزار و ۱۶۳ پرونده که در این کارشناسی بررسی‌شد، مربوط به داوطلبان تدریس در مدارس غیردولتی و حمایتی و ۱۶۸پرونده مربوط به سربازمعلم و ۱۴پرونده ویژه بوده است.

وی افزود: بررسی ۷۲۸ پرونده از دانشجویان متقاضی ورود به دانشگاه فرهنگیان و ۲۸۴ پرونده از سایر استان‌ها و همچنین ۱۶ پرونده حق‌التدریسی و ۱۰ پرونده اعزام به خارج در گزینش آموزش و پرورش کاشان بررسی شده است.

همای نیکفر، تصریح کرد: کارشناسی گزینش مدیریت آموزش و پرورش کاشان، نظارت بر عملکرد ۱۳۰ مدرسه غیردولتی و پیش‌دبستانی و حدود ۷۰ موسسه علمی زبان‌های خارجه و تقویت کنکور را بر عهده دارد.

کارشناس مسئول گزینش مدیریت آموزش و پرورش کاشان با تاکید بر این‌که انجام گزینش و تایید صلاحیت متقاضیان ورود به آموزش و پرورش از اهمیت خاصی برخوردار است، گفت: تلاش گزینش آموزش و پرورش کاشان بر جذب جوانانی است که علاوه بر داشتن تخصص لازم، دارای تعهد، ایمان و اخلاق مناسب نیز باشند.

وی افزود: مذاکراتی با هسته گزینش آموزش و پرورش استان اصفهان انجام شده است تا سیر گزینشی نیروهای مناطق شمال استان اصفهان در کاشان انجام‌شده و از تحمیل هزینه‌های مادی و معنوی بر متقاضیان برای مراجعه به مرکز استان کاسته شود.

همای نیکفر در پایان با اشاره به ۱۵ دی ماه سال‌روز تشکیل هسته‌های گزینش به فرمان امام خمینی گفت:آیین بیعت با شهدا، تجلیل از پیش‌کسوتان گزینش، دیدار با خانواده شهدای گزینش، دیدار با امام‌جمعه شهر از جمله برنامه‌های گرامی‌داشت هفته گزینش در شهرستان کاشان است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.