خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۱ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : ۲۱:۱۴کد مطلب: 14297

شرکت پنجره آسا، تندیس حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد

گزارش ویژه: شرکت پنجره آسا به عنوان نخستین شرکت دریافت کننده تندیس حقوق مصرف کنندگان در صنعت درب و پنجره…

گزارش ویژه: شرکت پنجره آسا به عنوان نخستین شرکت دریافت کننده تندیس حقوق مصرف کنندگان در صنعت درب و پنجره و نمای آلومینیوم کشور معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

 

در این مراسم که در اتاق بازرگانی ، صنعت و معدن استان اصفهان برگزار شد، این واحد به پاس رعایت حقوق مصرف کنندگان براساس شاخص هایی مانند رعایت ضوابط قیمت گذاری، نداشتن زیان مالی، تولید، اطلاع رسانی قیمت به مصرف کننده، رعایت ضوابط فروش اقساطی، رضایت مشتری و کیفیت و خدمات پس از فروش انتخاب شد.

شرکت پنجره آسا، تندیس حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در این مراسم گفت: نهادینه کردن فرهنگ احترام و رعایت حقوق مصرف کنندگان و تشویق واحدهای تولیدی و خدماتی به حمایت موثر از حقوق مصرف کنندگان از طریق فعالیت های تشویقی و ترغیبی از مهمترین اهداف برگزاری این همایش است.

 

اسرافیل احمدیه افزود: تجلیل از شرکت های حامی حقوق مصرف کنندگان در واقع گرامی‌داشت خدمات شرکت هایست که در مسیر حمایت از حقوق مصرف کننده، خدمات و اقدامات خوب و مناسبی ارائه می کنند.

 

وی با بیان این که کیفیت مناسب به عنوان یکی از مهمترین شاخص‌های انتخاب شرکت‌ها محسوب می شود اضافه کرد: بنگاه‌های اقتصادی باید محصول یا خدمت با کیفیت مناسب و قیمت عادلانه را در فضای رقابتی و سالم ارائه کنند.

 

وی همچنین مهمترین علل نارضایتی مصرف کنندگان را بازار غیر رقابتی و نامتوازن، شبکه توزیع سنتی و تعدد واسطه ها، توجه کمتر به قوانین حقوق مصرف کنندگان، غیر فعال بودن برخی تشکل های مردم نهاد و استقبال برخی فروشندگان از گرانی برشمرد.

 

رئیس انجمن حمایت ازحقوق مصرف کنندگان استان اصفهان نیز در این مراسم گفت: تولید کننده و مصرف کننده در برابر هم حقوق و تکالیفی بر عهده دارند .

 

ابراهیم جلیلی افزود: تولید کننده و فروشنده وظایف و تعهداتی در راستای کمیت و کیفیت ارائه کالا و خدمات به مصرف کننده برعهده دارند.

وی با بیان این که شفافیت در اقتصاد اداری یکی از حقوق مصرف کنندگان است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد اظهار داشت: مجموعه های اداری برای شفافیت، باید اطلاع رسانی دقیقی هم داشته باشند.

 

در بخش دیگری از مراسم رئیس اتاق اصناف اصفهان نیز در این مراسم رعایت حقوق مصرف کننده را نیازمند فرهنگ سازی در جامعه دانست و گفت: نهادینه کردن فرهنگ رعایت حقوق مصرف کننده و تولید کننده با فرهنگ سازی در جامعه انجام خواهد شد.

 

رسول جهانگیری با بیان این که همه تولید کنندگان هم به نوعی مصرف کننده هستند افزود: تولید و ارائه کالای با کیفیت و مرغوب مهمترین شیوه رعایت حقوق مصرف کنندگان محسوب می شود.

شرکت پنجره آسا، تندیس حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد

سعید کسائی‌فر مدیر عامل شرکت پنجره آسا در این مراسم گفت: شرکت پنجره آسا با طراحی مقاطع درب و پنجره و نمای مدرن و به عنوان تولیدکننده برتر کشوری با کیفیتی رقابتی با محصولات خارجی تولیدات خود را در راستای رضایت مشتریان و مصرف کنندگان خود طراحی و برنامه ریزی کرده است.

 

وی در بخش دیگری از سخنران خود با اشاره به این موضوع که شرکت پنجره آسا برای نخستین بار در صنعت درب و پنجره کشور موفق به دریافت تندیس حقوق مصرف کنندگان گردیده است گفت : تلاش‌ها و برنامه‌های طولانی مدت این مجموعه که محصولی از توانمندی جوانان ایران زمین و بهرمندی از مشاوران اروپایی است باعث اقبال گسترده مصرف کنندگان و سازندگان ساختمان با کیفیت در کشور شده است تا به آن میزان که در سال جاری تولیدات این مجموعه از مرز یک میلیون متر مربع درب ، پنجره و نمای آلومینیومی گذر کرده است.

وی افزود: این شرکت به عنوان یک شرکت خدمات محور با پاسخگویی به نیاز مشتریان در زمان مدت گارانتی و بعد از آن وظیفه‌ی سازمانی آسا است و بایست پاسخگوی آن باشد و موفقیت حاضر نیز جز با اعتماد مشتریان و تلاش همکاران و نمایندگان این شرکت در سراسر کشور حاصل نمی‌شد .

 

لازم به یادآوری است شرکت پنجره آسا اردیبهشت ماه امسال همزمان با اختتامیه پنجمین کنفرانس بین المللی آلومینیوم ایران به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر کشوری و در راستای ویژگی های بارز تعالی سازمانی از معرفی شد . این طرف سندیکای آلومینویم ایران با لوح ” تعالی سازمانی ” مورد تقدیر قرار گرفت.

 

اصفهان با بیش از ۹۰۰۰ واحد تولیدی و صنعتی، صنعتی ترین استان کشور به شمار می آید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.