خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۴ تیر , ۱۳۹۶ساعت : ۱۳:۲۷کد مطلب: 4683

شهرداری کاشان رئیس کمیته گردشگری مجمع شهرداران ایرانی راه ابریشم شد

در ششمین همایش و گردهمایی مدیران و شهرداران ایرانی راه ابریشم که در دامغان در حال برگزاری است، کاشان، منطقه…

در ششمین همایش و گردهمایی مدیران و شهرداران ایرانی راه ابریشم که در دامغان در حال برگزاری است، کاشان، منطقه آزاد ارس و سمنان به عنوان روسای کمیته‌های گردشگری، اقتصادی و فرهنگی انتخاب شدند.

 

در ششمین نشست مدیران و شهرداران ایرانی جاده ابریشم اعضا و روسای کمیته های گردشگری، اقتصادی و فرهنگی مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم با رای مدیران و شهرداران حاضر در نشست انتخاب شدند که در این میان شهرداری کاشان رییس کمیته گردشگری مجمع شهرداران ایرانی راه ابریشم شد.

 

شهرهای مختلف حضور خود را برای ریاست کمیته های گردشگری، اقتصادی و فرهنگی اعلام کردند و پس از انجام رای گیری در بخش های مختلف روسای کمیته ها انتخاب شدند.

 

بر اساس آرای مدیران و شهرداران ایرانی جاده ابریشم شهرداری کاشان با هشت رای به عنوان رییس کمیته گردشگری مجمع شهرداران ایرانی جاده ابریشم و شهرداری همدان نیز به عنوان نایب رییس کمیته گردشگری انتخاب شد.

 

منطقه آزاد ارس با هشت رای به عنوان رییس کمیسیون اقتصادی و شهرداری سبزوار با هفت رای به عنوان نایب رییس کمیته انتخاب شدند.

 

همچنین، شهرداری سمنان با ۶ رای و شهرداری نیشابور با پنج رای به عنوان رییس و نایب رییس کمیته فرهنگی مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم انتخاب شدند

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.