خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۳ بهمن , ۱۳۹۸ساعت : 19:10کد مطلب: 19022

در حوزه شهرهای زیر 500 هزار نفر

شهردار کاشان جزو چهره‌های منتخب سال ۹۸ قرار گرفت

سعید ابریشمی‌راد شهردار کاشان ، در هفتمین جشنواره انتخاب چهره سال ۹۸ (مدیریت شهری،عمرانی و ساختمانی) توانست با کسب ۱۰…

سعید ابریشمی‌راد شهردار کاشان ، در هفتمین جشنواره انتخاب چهره سال ۹۸ (مدیریت شهری،عمرانی و ساختمانی) توانست با کسب ۱۰ هزار و ۱۲۶ رأی، یکی از چهره‌های منتخب سال ۹۸ در حوزه شهرهای زیر ۵۰۰ هزار نفر جمعیت لقب گیرد.

 

هفتمین دوره جشنواره انتخاب چهره سال ۹۸ با آرای مردمی به مدیران و مسئولان حوزه‌های (مدیریت شهری،عمرانی و ساختمانی) در حالی با ثبت مجموع یک میلیون و ۲۶ هزار و ۳۱۶ رأی به کار خود پایان داد که شهردار کاشان با اختلاف ۳۳۲ رأی نسبت به شهردار گرگان در جایگاه دوم شهرداران شهرهای زیر ۵۰۰ هزار نفر قرار گرفت.

 

همچنین در این جشنواره مردمی، سیدمجتبی حکیم شهردار بابل با ۹ هزار و ۲۲۴ رأی رتبه سوم را از آن خود کرد تا شهرداران دو شهر شمالی و یک شهر مرکزی کشور، چهره‌های منتخب سال ۹۸ این حوزه را تشکیل دهند.

 

هفتمین دوره انتخاب چهره سال ۹۸(مدیریت شهری،عمرانی و ساختمانی) برای گزینش مدیران و سازمان‌های مرتبط در هشت گروه شامل شهرداران کشور، شهرداران ۲۲ گانه تهران، مدیران وزارت راه و شهرسازی، سازمان‌های نظام‌مهندسی استان، ادارات کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، شهرهای جدید کشور، مناطق آزاد و اعضای کمیسیون عمران مجلس شواری اسلامی برگزار شده است.

 

مراسم اختتامیه جشنواره چهره سال ۹۸ (مدیریت شهری،عمرانی و ساختمانی) در تاریخ ۲۰ بهمن ماه با حضور مسئولان دولتی و ۲۵۰۰نفر ازفعالان شهری ،عمرانی و ساختمانی کشور در هتل اسپیناس تهران برگزار می‌شود. ضمن اینکه در این مراسم با اهدای لوح از منتخبان این جشنواره تقدیر می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.