خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۸ساعت : 00:08کد مطلب: 16589

تحریف مصاحبه مدیرعامل جمیعت کویر سبز کاشان برای تخریب شهردار

خسرو اعتماد: برای تسویه حساب‌های سیاسی، محیط زیست را سپر نکنید/ شهردار کاشان را جوانی مودب و متین می‌دانم

انتقاد ما به قطع درختان مربوط به یک دوره خاص نیست و این در مصاحبه من منحرف شده و به گونه‌ای بیان شده که گویا این موضوع فقط در  زمان تصدی آقای ابریشمی‌راد وجود داشته است؛ برخی هم با استناد به این سخنان تحریف شده در فضای مجازی درحال بی‌احترامی به آقای شهردار هستند.

مشکات‌آنلاین: خسرو اعتماد مدیرعامل جمعیت کویر سبز کاشان از تحریف مصاحبه‌اش توسط برخی از اصحاب رسانه گلایه کرد و گفت: واقعا برای این شهر متاسفم که همه چیز را فدای اهداف سیاسی می‌کنند.

 

اعتماد با اشاره به همکاری خود با شهردار کاشان در طول این دو سال گفت: تاکنون رابطه خوبی با شهردار کاشان داشته‌ایم و او را نسبت به برخی از شهرداران گذشته جوانی مودب‌تر و متین‌تر و منطقی‌تر می‌دانیم.

 

مدیرعامل جمعیت کویر سبز کاشان افزود: پروژه زیرگذر کاشان پروژه بزرگی است و طبیعتا در چنین پروژه‌هایی ریخت و پاش‌هایی وجود دارد؛ اما ما با همکاری شهرداری تلاش کردیم تا آنجا که ممکن بود درختان سالم را جابه‌جا و منتقل کنیم. من خودم شخصا در محل پروژه بودم و بر انتقال درختان نظارت داشتم و کارگران را راهنمایی می‌کردم.

 

اعتماد افزود: انتقاد ما به قطع درختان مربوط به یک دوره خاص نیست و این در مصاحبه من تحریف شده و به گونه‌ای بیان شده که گویا این موضوع فقط در  زمان تصدی آقای ابریشمی‌راد وجود داشته است؛ برخی هم با استناد به این سخنان تحریف شده در فضای مجازی درحال بی‌احترامی به آقای شهردار هستند. وقتی که این مطالب را دیدم واقعا متاسف شدم که چرا باید عده‌ای برای دستیابی به اهداف سیاسی خود دست به چنین کارهایی بزنند.

 

مدیرعامل جمعیت کویر سبز کاشان با تاکید بر «غیر سیاسی» بودن فعالیت‌های محیط زیستی گفت: دغدغه ما محیط زیست بوده و هست. من خواهش می‌کنم برای تسویه حساب‌های سیاسی، شعارهای محیط زیستی و نام انجمن کویر سبز را سپر  قرار ندهند.

 

اعتماد با اشاره به مطرح کردن پویش #نه_به_قطع_درختان در میان اجرای طرح شهرداری برای نهادینه کردن پویش #نه_به_پلاستیک در پارک بزرگ شهر گفت:  برخی از دوستان ما در فضایی که شهرداری برنامه‌ای را برای پویش نه به پلاستیک اجرا می‌کرد، پوسترهایی را برای پویش نه به قطع درختان و یا توسعه پایدار در دست گرفتند. هدف آنان طرفداری از محیط زیست بوده؛نه ایجاد ناهنجاری در برنامه شهرداری. نباید با یک شعار محیط زیستی شعار دیگری را تحت تاثیر قرار داد.

 

وی افزود: بنده موافق توسعه پایدار هستم. بدون توسعه پایدار هیچ فعالیتی ثمربخش نخواهد بود؛ اما توسعه پایدار با فرهنگ سازی و تلاش جمعی و دوری از سیاست زدگی و جنجال‌های سیاسی ایجاد می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.