خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۲۵ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : ۰۸:۲۰کد مطلب: 14344

شهرگل و گلاب آماده میزبانی از گردشگران نوروزی

شهردار کاشان از اقدامات گسترده مدیریت شهری در حوزه عمرانی، زیباسازی، فضای سبز و گردشگری و آمادگی این خطه برای…

شهردار کاشان از اقدامات گسترده مدیریت شهری در حوزه عمرانی، زیباسازی، فضای سبز و گردشگری و آمادگی این خطه برای میزبانی از مسافران نوروزی خبر داد.

سعید ابریشمی‌راد به تسنیم گفت: ستاد هماهنگی خدمات سفر در شهرداری کاشان تشکیل شده و برای این ستاد ۹ کمیته با شرح وظایف مختلف به منظور ارائه خدمات متنوع به گردشگران تشکیل شده است.

وی اختصاص پنج پایگاه برای مراجعه گردشگران و راهنمایی آنان به اماکن گردشگری را خاطرنشان کرد و گفت: شهرداری کاشان به واسطه آن‌که مسئولیت اصلی ستاد اسکان شهرستانی را نیز برعهده دارد برنامه‌ریزی گسترده‌ای را برای آماده‌کردن خانه‌های مسافر، کمپ‌ها، پارک‌ها، حسینیه‌ها و سالن‌های ورزشی پیش‌بینی کرده است.

ابریشمی‌راد با بیان این‌که تمهیدات ترافیکی برای مدیریت عبور و مرور در نوروز اندیشیده شده است گفت: اختصاص پارکینگ‌های ویژه مسافران و اجرای طرح‌های کنترل ترافیک در اطراف ابنیه تاریخی برای این مدت صورت گرفته است.

شهردار کاشان توزیع بیش از ۷۰ هزار نقشه و بروشور برای گردشگران را نیز یادآور شد و افزود: سامانه اطلاع‌رسانی ۵۵۱۳۷ نیز برای راهنمایی و تعامل مستمر با میهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است.

شهردار کاشان همچنین از اقدامات حوزه فناوری اطلاعات شهرداری کاشان برای مسافران نوروزی خبر داد و گفت: طراحی و تهیه نقشه الکترونیکی شهر و ارائه اینترنت رایگان از سوی شهرداری از مهم‌ترین تسهیلات در نظر گرفته شده این حوزه برای ایام نوروز است.

ابریشمی‌راد، با اشاره به اجرای اقدامات متعدد زیباسازی در شهر نظیر نورپردازی و رنگ‌آمیزی جداول، از فعالیت مستمر حوزه فضای سبز برای پیشوازی شایسته‌تر از بهار خبر داد.

شهردار کاشان با تأکید بر استقرار شبانه‌روزی تیم های ایمنی و امدادی نظیر آتش‌نشانی در این ایام، گفت: چندین اتوبوس ویژه حمل و نقل گردشگران به اماکن گردشگری در نظر گرفته شده است.
متذکر شد.

سکاندار مدیریت شهری، ارائه بلیط‌های الکترونیکی برای بازدید از مجموعه‌های تاریخی شهر را متذکر شد و گفت: علاوه بر اماکن و ابنیه تاریخی برای تسهیل در فرآیند استفاده، این بلیط‌ها در ستادهای نوروزی نیز به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.