خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, 11 آبان , 1397ساعت : 22:42کد مطلب: 11540

صدوری مدیرعامل کانون سنگر سازان بی سنگر کشور شد

حاج محمد (حمید) صدوری به عنوان مدیرعامل کانون سنگر سازان بی سنگر کشور انتخاب شد. اعضای هیأت مدیره جدید این…

حاج محمد (حمید) صدوری به عنوان مدیرعامل کانون سنگر سازان بی سنگر کشور انتخاب شد.

اعضای هیأت مدیره جدید این کانون در تاریخ ۵ مهرماه سال جاری و پس از سی امین گردهمایی فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد، برای یک دوره دوساله انتخاب شدند و پس از تشکیل اولین جلسه خود، به اتفاق آرا وی را به عنوان مدیرعامل خود انتخاب نمودند.

وی متولد سال ۱۳۳۶ است و پیش از این مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر کاشان بود. از سوابق کاری و مسئولیت های او می توان به مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی، قائم مقام مدیرکل امور مجلس وزارت جهاد کشاورزی، مسئول دفتر نمایندگی جهاد سازندگی در کشور بوسنی و هرزگوین اشاره کرد. عضو شورای مرکزی جهاد سازندگی استان بوشهر، فرماندهی گردان رزمی و مسئول مهندسی تیپ المهدی (عج) و سابقه ۳۳ ماه حضور داوطلبانه در مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور از سوابق ایثارگری وی محسوب می شود.

کانون سنگرسازان بی سنگر، سازمانی مردم نهاد و غیر دولتی است که در سال ۱۳۸۳ با اهداف فرهنگی و اجتماعی و به منظور متشکل ساختن نیروهای پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد سازندگی در کل کشور تاسیس شده و در مراکز استانها و شهرستانها نیز دفاتری را به منظور ساماندهی و سازماندهی جهادگران ۸ سال دفاع مقدس راه اندازی نموده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.