خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۳۹۵ساعت : ۱۴:۳۷کد مطلب: 3985

ضرورت ایمن سازی بافت فرسوده کاشان

آیین گرامیداشت مقام شهدای آتشنشان از طرف امام جمعه، فرماندار و شهردار کاشان شامگاه شنبه در مسجد صادقیه کاشان برگزار…

آیین گرامیداشت مقام شهدای آتشنشان از طرف امام جمعه، فرماندار و شهردار کاشان شامگاه شنبه در مسجد صادقیه کاشان برگزار شد.

 

در این آیین، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان ضمن تسلیت شهادت آتش نشانان حادثه پلاسکو گفت: همدلی و همدردی مردم با سربازان گمنام آتش نشان در این حادثه به منصه ظهور رسید و مشخص شد مردم چقدر برای آتشنشانان ایثارگر و فداکار ارزش قائلند.

 

«آتشیار سلطانی»  ادامه داد: وقتی حادثه ای روی می دهد همه کنار می روند و تنها کسانی دل به آتش می زنند که عاشق مردم باشند و در راهی که انتخاب کردند از جانشان برای هم وطنان خود مایه بگذارند. بنابراین آتشنشانی شغل نیست، عشق است و آتشنشانی حد و مرزی نمی شناسد.

 

وی تاکید کرد: در زمان حریق، ثانیه ها برای آتشنشانان حرف اول را می زند و از مردم می خواهیم که در زمان حادثه در محل تجمع نکنند و راه را برای عبور ماشین های آتش نشانی باز بگذارند.

 

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان به ایمن سازی ساختمان ها نیز اشاره کرد و افزود: کاشان بافتی قدیمی و گذرهای کم عرض دارد بنابراین نصب تجهیزات ایمنی در ساختمان ها ضروری است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.