خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۲۵ خرداد , ۱۳۹۶ساعت : 15:49کد مطلب: 4617

علی‌رضا پورعسگری هم آمادگی خود را برای مناظره با هاشمی‌طاهری اعلام کرد

«علی‌رضا پورعسگری» رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر کاشان، با ارسال پیام، آمادگی خود را برای مناظره با «علی‌هاشمی طاهری» اعلام…

«علی‌رضا پورعسگری» رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر کاشان، با ارسال پیام، آمادگی خود را برای مناظره با «علی‌هاشمی طاهری» اعلام کرد.

 

تصویر پیام تلگرامی علی رضا پورعسگری

تصویر پیام تلگرامی علی رضا پورعسگری

او در پیام تلگرامی خود برای سردبیر پایگاه تحلیلی خبری مشکات‌آنلاین نوشته است: «سلام علیکم/ صبح شمابخیر/ قبول باشه طاعات جنابعالی/ درخصوص پیشنهاد مناظره بنده آمادگی دارم .ممنون/ یاعلی»

 

پورعسگری یکی از منتقدان عمل‌کرد شهردار کاشان است و  به همراه ۶ نفر دیگر از اعضای شورا، طرح سوال از شهردار را مطرح کردند.

 

او در گفت‌وگوی خود با مشکات‌آنلاین تاکید کرده بود که شخص شهردار باید پاسخ‌گوی ابهامات مالی شهرداری باشد.

 

در پایان جلسه‌ علنی شورای شهر کاشان که به موضوع سوال از شهردار اختصاص یافته بود، «علی هاشمی طاهری» به درگیری لفظی با پورعسگری پرداخت و با قسم جلاله خطاب به خبرنگاران گفت آماده است با «پورعسگری و طیفش» مناظره کند.

 

پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین با انتشار یادداشتی آمادگی خود را برای برپایی این مناظره اعلام کرد.

 

تاکنون «علی رسول‌زاده» و «علی رضا پورعسگری» از گروه موافقان طرح سوال از شهردار آمادگی خود را برای این مناظره اعلام کرده‌اند.

 

به محض دریافت موافقت هاشمی طاهری و یا سایر اعضای شورا برای حضور در این مناظره، خبر آن به اطلاع خواننده‌گان محترم می‌رسد.

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.