خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, 16 اسفند , 1396ساعت : 07:59کد مطلب: 6316

عملیات اجرایی این بلوار با احراز تخلف متوقف شده‌است

«صادق صدقگو» فعال اجتماعی و کارشناس جهاد کشاورزی کاشان، با انتشار دو تصویر در اینستاگرام خود، به شبهه طرح‌شده در…

«صادق صدقگو» فعال اجتماعی و کارشناس جهاد کشاورزی کاشان، با انتشار دو تصویر در اینستاگرام خود، به شبهه طرح‌شده در یک کانال تلگرامی پاسخ داد و گردانندگان کانال یاده‌شده را به رعایت انصاف و اخلاق دعوت کرد.

یک کانال تلگرامی با انتشار عکسی از بلوار نیمه‌کاره در شهرک خاتم‌الانبیا که به‌نام رهبری نظام نام‌گذاری‌شده، علت نیمه‌کاره ماندن عملیات اجرایی این بلوار را از شهردار کاشان پرسش نموده و در ادامه با طرح‌شبه‌‌ای آلوده به شیطنت پرسیده بود: «آقای شهردار! آیا با نام این بلوار مشکل دارید؟»

صدقگو در پاسخ به این کانال تلگرامی تاکیدکرده: «بله، انتقاد هست، زیاد هم هست. چه به دولت، چه سیستم‌های غیردولتی. اما دلیل نمی‌شود مرزهای اخلاق و صداقت را برای نیل به مقصود، درنوردیم!»
.
مسوول طرح و برنامه جهاد کشاورزی کاشان با توضیح این‌که احداث بلوار مذکور در اراضی با کاربری کشاورزی و خارج از محدوده قانونی شهر در دوران شهردار سابق، مصداق بارز تغییر کاربری غیرقانونی و بدون مجوز اراضی کشاورزی بود، بیان داشت: با شکایت و پیگیری امور حقوقی جهاد کشاورزی، تخلف احراز گردید و عملیات اجرایی در سال گذشته متوقف شد.

وی با دعوت از منتشرکنندگان این عکس به رعایت اخلاق و انصاف یاد‌آور شده: اگر مجریان این بلوار، برای سرپوش‌گذاشتن بر اقدام خلاف قانون خود، از نام رهبری انقلاب سوء‌استفاده کرده‌اند، منصفانه و شرافت‌مندانه نیست که برخی دیگر نیز با سوءاستفاده، از نام رهبری، سنگری برای هجمه و حربه‌ای برای تخریب ناجوانمردانه و سیاسی‌کاری بسازند!»

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.