خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۵ مهر , ۱۳۹۸ساعت : ۱۱:۴۷کد مطلب: 18058

عملیات اجرایی ۲ طرح راهسازی در آران‌وبیدگل آغاز شد

مشکات آنلاین: عملیات اجرایی ۲ طرح راهسازی در شهرستان آران‌وبیدگل با تخصیص ۶۳ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد. رییس اداره…

مشکات آنلاین: عملیات اجرایی ۲ طرح راهسازی در شهرستان آران‌وبیدگل با تخصیص ۶۳ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

رییس اداره راه و شهرسازی آران‌وبیدگل روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا تشریح کرد: بخش نخست طرح دوبانده کردن جاده کاشان- ابوزیدآباد به طول سه کیلومتر با اعتبار ۳۴ میلیارد ریالی از سوی پیمانکار آغاز شده و قرار است تا در ۶ ماه تکمیل شود.

مجتبی آراسته افزود: محور کاشان- ابوزیدآباد ۴۶ کیلومتر طول دارد که هم‌اکنون ۲۶ کیلومتر آن دوبانده بوده و ۲۰ کیلومتر باقیمانده هم در اولویت طرح‌های حوزه راه است.

وی همچنین به آغاز طرح بهسازی و تکمیل محور کاشان- سفیدشهر- نوش آباد اشاره کرد و گفت: اعتبار اختصاص یافته برای این طرح ۲۹ میلیارد ریال است که در سه بخش ساخت میدان، بهسازی و ساخت دهانه دوم پل اجرا می‌شود.

رییس اداره راه و شهرسازی آران‌وبیدگل بیان کرد: این محور در مجموع ۱۰ کیلومتر است که آسفالت هم شده و با اجرای طرح‌های بهسازی، این جاده در ۶ ماه آینده تکمیل خواهد شد.

وی همچنین به پیگیری‌های مسوولان شهرستانی برای برطرف کردن مشکل جاده سفیدشهر و ابوزیدآباد اشاره کرد و یادآور شد: تکمیل این طرح‌ها به کاهش ترافیک، جلوگیری از سانحه‌های رانندگی و تسهیل رفت‌وآمد خودروها منجر می‌شود.

 

ایرنا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.