خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷ساعت : ۱۹:۲۵کد مطلب: 8270

فضای آموزشی مدارس کاشان زیاد یا کم؟

نزدیک به ۶ ماه پس از آن‌که «محمود خدمتی» رئیس سابق اداره آموزش و پرورش کاشان، از کمبود ۱۰ هزار…

نزدیک به ۶ ماه پس از آن‌که «محمود خدمتی» رئیس سابق اداره آموزش و پرورش کاشان، از کمبود ۱۰ هزار مترمربع فضای آموزشی این شهرستان سخن گفته بود، خبر می‌رسد که برخی فضاهای آموزشی این اداره به مزایده گذاشته شده است.

خدمتی عصر چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶ در نشست با خبرنگاران، با اعلام این‌که برای جبران این کمبود، به ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است، تصریح کرده بود: کمبود این مقدار جدای از دو سوم فضاهای آموزشی شهرستان است که به بازسازی و مقاوم‌سازی نیاز دارند.

نزدیک به ۶ ماه از آن تاریخ، حالا کانال کاشان، در گزارشی از مزایده چند مدرسه دولتی برای اجاره‌ خبرداده و در واکنشی اعتراضی پرسیده: اگر این مدارس فرسوده و غیرقابل استفاده است، چرا می‌شود برای مدارس غیرانتفاعی استفاده کرد؟ و اگر سالم است، آیا سرانه فضای آموزشی شهر کاشان بیش از تعداد دانش‌آموزان است؟

کانال کاشان که توسط یکی از معلمین کاشان مدیریت می‌شود، ضمن اشاره به مدارس دوشیفته در کاشان پرسیده: آیا در محله‌هایی که این مدارس را واگذار می‌کنند، نیاز به مدرسه نیست؟

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.