خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۹ساعت : ۰۰:۲۳کد مطلب: 19541

فعالیت اتوبوس‌‌رانی شهری کاشان تا ۱۵ فروردین تعطیل است

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کاشان، از توقف فعالیت اتوبوس‌های شهری تا پانزدهم فروردین‌ماه جاری بر اساس مصوبه ستاد مقابله…

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کاشان، از توقف فعالیت اتوبوس‌های شهری تا پانزدهم فروردین‌ماه جاری بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونادر این منطقه خبر داد.

 

محمدرضا متشکره با اعلام این خبر گفت: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونای کاشان، با توجه به شرایط خاص موجود و به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس خطرناک، فرآیند خدمات‌رسانی ناوگان حمل‌ونقل عمومی شامل اتوبوس‌های شهری متوقف شده است.

 

وی با اشاره به ادامه روند توقف خدمت‌رسانی تا نیمه فروردین‌ماه یادآور شد: ناوگان حمل و نقل عمومی، مانند سایر بخش‌های مدیریت شهری و البته دیگر مجموعه‌های اجرایی شهرستان تابع تمهیدات و تصمیمات اتخاذ شده از سوی ستاد مقابله با کرونا برای رفع هر چه سریع‌تر وضعیت ویژه و حساس کنونی است.

 

بر اساس اطلاعات برخی منابع غیر رسمی، شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا در کاشان و قربانیان این ویروس طی یک‌ماه پایانی سال ۹۸، در رده سه منطقه با میزان بالای شیوع و قربانی است و ظرفیت بیمارستان‌های منطقه در حال اشباع از پذیرش بیماران مبتلا است.

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.