خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۱۵ مهر , ۱۳۹۹ساعت : ۱۸:۲۸کد مطلب: 20431

فرماندار آران و بیدگل

فقط پنج درصد مردم آران و بیدگل ماسک می‌زنند

قبل از محرم روحانی گفت طوری عزاداری کنیم که بعد از عزاداری امام حسین عزادار عزیزانمان نشویم وضعیت نشان می دهند که ما گوش نکردیم.

فرماندار آران و بیدگل در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی منطقه کاشان و آران و بیدگل از نبودن قانون و مقرارات برای برخورد با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی کنند گلایه کرد و گفت در این شهرستان تنها پنج درصد افراد ماسک می زنند.

 

به گزارش مشکات آنلاین به نقل از کاشان فردا «اسماعیل بایبوردی» با اشاره به سخنان رئیس جمهور افزود:چه بخواهیم و چه نخواهیم باید افراد را ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی کنیم. قبل از محرم روحانی گفت طوری عزاداری کنیم که بعد از عزاداری امام حسین عزادار عزیزانمان نشویم وضعیت نشان می دهند که ما گوش نکردیم.

 

فرماندار آران و بیدگل تصریح کرد: کشور برای رشد و تربیت هر شهروند هزینه می کند. ما روزنانه ۱۵۰ یا ۲۰۰ هم وطنمان را به دلیل رعایت نکردن بهداشت از دست می‌دهیم. اگر قرار باشد این مسیر تا دستیابی به واکسن کرونا ادامه پیدا کند چه ضربه‌ای به کشور وارد می شود؟

 

بایبوردی خطاب به سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مجلس گفت: اگر قانون محکمی باشد که بشود افراد را جریمه کرد تخلفات کمتر می‌شود. مجلس باید به سمت قانون گذاری در حوزه ای برود که نقض حقوق شهروندی در حوزه بهداشت و درمان عواقب داشته باشد تا دست ما باز باشد. در دو شهرستان حدود ۸۰۰ هیئت داریم. اینها به مرز عراق هم نروند حتما جایی را پیدا می کنند. خب ما چگونه باید این موضوع را حل کنیم؟

 

فرماندار آران و بیدگل تصریح کرد: در دولت به ما می گویند هم حفظ جان و هم حفظ نان مهم است. لذا ما باید با احتیاط جلو برویم. به من می گویند مدرسه تعطیل است چرا گردشگری تعطیل نیست؟ چون اگر تعطیل شود فساد ناشی از بیکاری آن بیشتر از فساد تعطیل نبودن آن است. اما اولین اولیت حفظ سلامت مردم است.

 

بایبوردی گفت برای حفظ جان مردم باید تدبیر کنیم. در آران و بیدگل پنج درصد ماسک می زنند و آن پنج درصد هم اغلب کارمندانی هستند که آنها را ملزم کرده‌ایم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

یک پاسخ به “فقط پنج درصد مردم آران و بیدگل ماسک می‌زنند”

  1. ناشناس گفت:

    سلام، آقای فرماندار مقصر این بی مبالاتی کیه؟آن ۵ درصد شهروندانی هستند که ازتدبیر شما امید شده اند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.