خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : 22:57کد مطلب: 19320

فوت ۲ کارمند بانک‌ در کاشان و ۲ کارمند بانک‌ در قم بر اثر کرونا

محمدرضا حسین‌زاده ، مدیرعامل بانک ملی و رئیس کانون بانک‌های کشور، از درگذشت ۴ کارمند بانک بر اثر ابتلا به ویروس…

محمدرضا حسین‌زاده ، مدیرعامل بانک ملی و رئیس کانون بانک‌های کشور، از درگذشت ۴ کارمند بانک بر اثر ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.

 

به گزارش روزنامه اینترنتی فراز، حسین‌زاده در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: به رغم تقلیل ساعت کار بانک‌ها و افزایش سقف نقل و انتقال‌ها و با وجود انواع سامانه‌ها و اپلی‌کیشن‌های بانکی، متأسفانه باز هم شاهد ازدحام جمعیت در اکثر شعب بانک‌های کشور هستیم که این رویه هم برای سلامتی همکاران ما و هم برای سلامتی مشتریان گرامی می‌تواند خطرآفرین باشد.

 

وی همچنین در بخش دیگری نیز با بیان شرایط سخت پیش رو نوشت: خبر غمبارتر این‌که طی چند روز گذشته، چهار نفر از همکاران شریف و فداکار ما در بانک‌های تجارت، رفاه، مسکن و بانک ملی ایران در حین انجام وظیفه و خدمت‌گزاری به مردم، به ویروس کرونا آلوده و در جوان‌سالی جان به جان آفرین تسلیم نمودند.

 

در روزهای گذشته حسن رجبی، از بانک ملی قم، محمدحسین کاظمی بانگ رفاه قم،  علی آقایی قمصری بانک مسکن کاشان ومحمدرضا ربانی کارمند بانک تجارت کاشان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگدشته‌اند

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.