خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۱ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : 21:03کد مطلب: 14296

فولاد امیرکبیر به جمع پنج شرکت سازمان دانشی برتر ایران راه یافت

در هفتمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر آسیا و با ارزیابی کارشناسان بین‌المللیجایزه جهانی MAKE، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، موفق به ورود…

در هفتمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر آسیا و با ارزیابی کارشناسان بین‌المللیجایزه جهانی MAKE، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، موفق به ورود به جمع ۵ شرکت «سازمان دانشی برتر کشور» شد و به جمع برندهای معتبر جهانی پیوست.

به گزارش می‌متالز، سعید سهراب‌پور، رییس بنیاد جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران در مکاتبه با عزیز قنواتی، مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نوشت: دستیابی به این موفقیت ارزشمند در ابعاد بین‌المللی، نتیجه تلاش‌های بدنه مدیریت و کلیه کارکنان محترم آن مجموعه است.

سهراب‌پور در مکاتبه خود آورده است: جایزه جهانی MAKE در سال آتی با تاکید بیشتر بر نوآوری، برگزار خواهد شد. به همین لحاظ معتبرترین جایزه جهانی در حوزه دانش، نوآوری و خلاقیت و سرمایه‌های فکری در بین شرکت‌های چهار قاره جهان می‌باشد که در سه سطح ملی، قاره‌ای و جهانی برگزار می‌شود.

وی در پایان با تقدیر و تبریک این موفقیت آورده است: دانشگاه صنعتی شریف و دفتر بنیاد MAKE در ایران از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در تهران تجلیل خواهد کرد.

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در گروه فولاد مبارکه اصفهان، ماموریت تولید ورق گالوانیزه و سهم ۲۰ درصدی از تولید این محصول در کشور را دارد که در سال‌های جاری موفق به کسب عناوین ملی و بین‌المللی فراوانی در بخش‌های مختلف فرهنگی اجتماعی اقتصادی شده است.

 

منبع:کاشان فردا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.