خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۷ تیر , ۱۳۹۷ساعت : ۱۴:۲۲کد مطلب: 9183

قیمت تلفن همراه تا ۱۰ روز آینده به تعادل می‌رسد

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: باتوجه اقدام‌های صورت گرفته از سوی این وزارت‌خانه پیش‌بینی می‌شود تا ۱۰ روز…

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: باتوجه اقدام‌های صورت گرفته از سوی این وزارت‌خانه پیش‌بینی می‌شود تا ۱۰ روز آینده قیمت تلفن همراه در بازار به تعادل برسد.

به گزارش ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی شام‌گاه چهارشنبه در حاشیه آئین بزرگ‌داشت سالگرد شهدای هفتم تیر در اردستان در جمع خبرنگاران افزود: امید می‌رود با اقدام‌های پیش بینی شده از سوی مسئولان، وضعیت گرانی و اقتصادی کشور نیز در روزهای آینده به وضعیت عادی بازگردد.

وی با اشاره به این‌که هم‌اکنون تفاوتی بین مناطق برخوردار و کمتر توسعه‌یافته در کشور وجود ندارد، خاطرنشان کرد: در راستای تشویق اپراتورها به سرمایه‌گذاری در این مناطق، کاهش هزینه پرداختی به دولت را اعمال می‌کنیم.

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات همچنین افزود: در سا ل‌های اخیر سرمایه‌گذاری‌های خوبی در زمینه فیبر نوری برای بهبود ارتباطات، توسعه نسل سوم و چهارم موبایل، افزایش ظرفیت دیتا، دسترسی خانگی و توسعه روستایی در استان اصفهان انجام شده است.

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات به‌منظور شرکت در آئین سال‌گرد شهدای هفتم تیر به اردستان سفر کرده بود.

افتتاح ۳۷ طرح مخابراتی با صرف هزینه ۷۳ میلیارد ریال و نشست با نخبگان و جوانان اردستان از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه آذری جهرمی به شهرستان اردستان بود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.