خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, 13 مهر , 1395ساعت : 13:04کد مطلب: 1691

لزوم تشریح دستاوردهای ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن۹۵ برای شهروندان

جلسه توجیهی ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان به ریاست معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری کاشان و با…

جلسه توجیهی ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان به ریاست معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری کاشان و با حضور مدیران سازمان ها ، ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشان در سالن جلسات فرمانداری کاشان برگزار شد.

 

معاون برنامه ریزی اداری مالی فرمانداری در این جلسه گفت: هماهنگی‌های لازم برای برگزاری سرشماری نفوس و مسکن در شهرستان انجام شده و این سرشماری در مرحله نخست به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

 

«مسعود خاندایی» افزود: شایسته است کلیه مدیران ومسئولان شهرستانی تلاش کنند تا با فرهنگسازی و تبلیغات گسترده، زمینه حضور هر چه بیشتر مردم در سرشماری نفوس و مسکن به صورت اینترنتی فراهم شود.

 

وی تأکید کرد: مدیران سازمان‌ها و نهادها شرایط و تسهیلاتی را فراهم کنند تا کلیه کارکنان و همکاران و همچنین ارباب رجوع در اسرع وقت نسبت به ثبت اطلاعات خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.

 

خاندایی یادآور شد: ثبت نام اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ به عنوان شاخص با اهمیت در خصوص استفاده از ظرفیت‌های تکنولوژی نوین در منطقه و شهرستان ارزیابی شده و قطعاً در ارائه خدمات در این خصوص مورد توجه استان و کشور قرار می‌گیرد.

 

وی با اشاره به این نکته که باید اهمیت حضور مردم در سرشماری عمومی نفوس و مسکن تبیین شود، ادامه داد: ضروری است نتایج دستاوردهای حضور هر چه بیشتر مردم در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن و ارائه اطلاعات دقیق و درست برای آحاد مردم تبیین شود.

 

خاندایی تأکید کرد: باید از همه ظرفیت‌های موجود برای برگزاری مطلوب سرشماری بهره گرفته شده و از کلیه مدیران شهرستانی انتظار می‌رود تمام توان و امکانات اداره متبوع خود برای اجرای موفق طرح سراسری سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ به کار گیرند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.