خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۳۹۷ساعت : 20:23کد مطلب: 13669

محمدامین برزی نفر نخست دو ۶۰ متر انتخابی ملی شد

افتخار ۲۳ ساله‌ی دوومیدانی کاشان، جمعه با ایستادن بر سکوی نخست رقابت ماده ۶۰ متر با مانع مسابقات کشوری و…

افتخار ۲۳ ساله‌ی دوومیدانی کاشان، جمعه با ایستادن بر سکوی نخست رقابت ماده ۶۰ متر با مانع مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی، جوار حضور در مسابقات آسیای میانه را کسب کرد.

به گزارش کاشان آنلاین، در این رقابت‌ها که در سالن آفتاب انقلاب برگزار شد؛ محمدامین برزی در ماده دو ۶۰ متر بامانع با هشت ثانیه و ۶ صدم ثانیه بالاتر از رضا بحرینی ـ هم‌تیمی‌اش در استان اصفهان ـ با هشت ثانیه و ۲۹ صدم ثانیه و مهدی پیرجهان از آذربایجان شرقی با هشت ثانیه و ۳۴ صدم ثانیه به عنوان نفر نخست جواز حضور در رقابت‌های بین‌المللی آسیای میانه که دوم و سوم اسفندماه در تهران با شرکت ایران، ترکمنستان، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان و افغانستان برگزار می‌شود را به‌دست آورد.

محمدامین برزی که از ۹ سالگی در کاشان وارد دوومیدانی شده، تاکنون موفق به مدال‌آوری در پنج تورنمنت داخلی و خارجی در ماده ۱۱۰ با مانع، از جمله سه مدال طلا در مسابقات المپیاد ایرانیان، المپیک دانش‌آموزی، مسابقات دانش‌آموزان جهان در لهستان، یک نقره در رده بزرگ‌سالان مسابقات بین‌المللی دهه فجر و یک برنز در رقابت‌های جوانان آسیا در تایوان شده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.