خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۱ مهر , ۱۳۹۸ساعت : ۱۲:۱۰کد مطلب: 18363

رئیس بیمارستان آیت‌الله یثربی اعلام کرد:

مراجعه ۶۲% بیماران استان‌های مجاور به رادیوتراپی بیمارستان

مشکات آنلاین: رئیس بیمارستان فوق‌تخصصی آیت‌الله یثربی کاشان از مراجعه ۶۲ درصدی بیماران استان‌های مجاور به بخش رادیوتراپی این بیمارستان خبر داد….

مشکات آنلاین: رئیس بیمارستان فوق‌تخصصی آیت‌الله یثربی کاشان از مراجعه ۶۲ درصدی بیماران استان‌های مجاور به بخش رادیوتراپی این بیمارستان خبر داد.

دکتر مصطفی سروی‌زاده با بیان اینکه بخش رادیوتراپی این بیمارستان مجهز به مدرن‌ و مجهزترین دستگاه‌های روز دنیا در منطقه است، گفت: ۶۲ درصد از بیماران این بخش از استان‌ها، شهرستان‌ها و حتی کشورهای همسایه برای درمان مراجعه می‌کنند.

وی افزود: در ۶ ماه نخست امسال ۱۰ هزارو ۱۶۴ جلسه رادیوتراپی در بیمارستان انجام شده است که این تعداد نشان از رشد ۶۷ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته دارد.

رئیس بیمارستان فوق‌تخصصی آیت‌الله یثربی ادامه داد: به طور میانگین ماهانه یک هزارو ۷۰۰ جلسه رادیوتراپی در بیمارستان به صورت رایگان و بدون دریافت فرانشیز انجام می‌گیرد.

سروی‌زاده به خدمات ۶ ماه نخست سال ۹۸ پرداخت و گفت: در این مدت ۲ هزارو ۴۱۷ جلسه شیمی‌درمانی در این بخش انجام گرفته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد ۵۹ درصدی برخوردار است.

وی یادآورشد: به طور میانگین ماهانه ۴۰۰ جلسه شیمی‌درمانی در این مرکز انجام می‌شود.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.