خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۲۴ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : 17:37کد مطلب: 10559

مرتضایی قهرودی سکان فرمانداری کاشان را در دست گرفت

آیین بدرقه و معرفی فرمانداران پیشین و جدید کاشان پیش ار ظهر امروز شنبه ۲۴ شهریورماه ۹۷ در اتاق بازرگانی…

آیین بدرقه و معرفی فرمانداران پیشین و جدید کاشان پیش ار ظهر امروز شنبه ۲۴ شهریورماه ۹۷ در اتاق بازرگانی کاشان برگزار شد.

در این آیین «حمیدرضا مومنیان» فرماندار سابق، «سیدجواد ساداتی‌نژاد» نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، «حمیدرضا طباطبایی»، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری اصفهان و «علی‌اکبر مرتضایی قهرودی» سرپرست فرمانداری کاشان، سخنان کوتاهی ایراد کردند.

آیت‌الله «عبدالنبی نمازی» نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه کاشان، فرماندار آران و بیدگل، و جمعی از مسئولین استانی و منطقه‌ای در این آیین حضور داشتند.

در پایان این آیین تقدیرنامه «مهرعلیزاده» استاندار اصفهان از خدمات «مومنیان»، و متن حکم سرپرستی «مرتضایی» قرائت و توسط آیت‌الله نمازی به آنان اهدا شد و «علی‌اکبر مرتضایی قهرودی» رسما سکان فرمانداری کاشان را به‌دست گرفت.

حمیدرضا مومنیان که دهم مرداماه ۹۳ با حکم «زرگرپور» استاندار وقت به سمت معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان منصوب شده بود، در مردادماه ۹۴ به‌عنوان سرپرست فرمانداری معرفی و سرانجام در خردادماه ۹۵ رسما فرماندار کاشان شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.