خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷ساعت : ۱۸:۰۶کد مطلب: 9077

مرکز دندانپزشکی و دندانسازی بدون مجوز در کاشان پلمپ شد

سرپرست دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از پلمپ مراکز دندانپزشکی و دندانسازی بدون مجوز در این شهرستان واقع در…

سرپرست دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از پلمپ مراکز دندانپزشکی و دندانسازی بدون مجوز در این شهرستان واقع در محدوده شهرک خاتم‌الانبیاء( مسکن مهر) خبر داد.

به گزارش وب دا، رضا کردی گفت: این مراکز از سوی افراد فاقد صلاحیت در امور درمانی و دندان‌پزشکی اداره می‌شد که با حکم قضایی پلمپ و از فعالیت آن‌ها جلوگیری به‌عمل آمد.

وی، با اشاره به فعالیت افراد مذکور بدون مجوز رسمی و قانونی در شرایط کاملاً غیر بهداشتی در کلیه امور مرتبط با دندانپزشکی و دندان‌سازی افزود: براساس گزارش‌های مردمی و با استناد به گزارشات واحدهای نظارت بر فعالیت‌های مراکز دندانپزشکی و درمانی معاونت درمان این دانشگاه، این مراکز با دستور مرجع قضایی توسط این دفتر و با همکاری نیروی انتظامی و معاونت درمان دانشگاه پلمپ، وسایل غیرمجاز توقیف و متصدیان این مراکز به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرپرست دفتر حقوقی دانشگاه تصریح کرد: اشخاصی که به هر نحوی از فعالیت‌های غیرقانونی این واحدها دچار زیان‌های مادی و جسمی شده‌اند، می توانند با مراجعه به دادسرای شهرستان و یا دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی کاشان شکایت خود از این مراکز را ثبت و اعلام کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.