خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۲۲:۰۷کد مطلب: 8591

مشکلات آنلاین کودک دوساله با تجربه

محمد ملک‌آبادی ــ پایگاه خبری مشکات آنلاین از روزی که حضور خود را در بین رسانه‌های دیگر اعلام و فعالیت…

محمد ملک‌آبادی ــ پایگاه خبری مشکات آنلاین از روزی که حضور خود را در بین رسانه‌های دیگر اعلام و فعالیت خود را آغاز کرده تا به امروز دو سال گذشته است و در این دو سال به مانند دیگر سایت‌های خبری کاشان با فراز و فرودهای زیادی روبه‌رو بوده است.

از مشکلات شدید مالی و بی‌توجهی متولیان فرهنگی کاشان در تخصیص اعتیارات فرهنگی تا عدم امنیت شغلی، نداشتن نیروی کارآمد، نداشتن امکانات و تجهیزات مناسب رسانه‌ای، نداشتن زیر‌ساخت‌های رسانه تا رفت آمد به مراجع قضایی برای پاسخ‌گویی به شکایت مسؤولان شهرستان درد مشترک مشکات آنلاین و سایت‌های خبری دیگر کاشان است.

مشکات آنلاین دوسال سخت و طاقت فرسا را در عرصه رسانه کاشان پشت سرگذاشته و اگر بتواند دوام بیاورد با مشکلات دست و پنجه نرم کند و بماند، مطمئنا سال‌های سخت و طاقت‌فرسای دیگری را نیز تجریه خواهد کرد و تجربه‌ای بر تجربیات قبلی آن افزوده خواهد شد.

مهم نیست مشکات آنلاین دو سال شده است، مهم این است که مشکات آنلاین بتواند در این عرصه پرمخاطره و پرتنش و پر از استرس و اضطراب دوام بیاورد.

«پورتال خبری کاشان» برای این کودک دو ساله عرصه رسانه کاشان اما با تجربه‌ای که تجربه دو سال متوالی حضور در نمایشگاه مطبوعات کشور در تهران را دارد آرزوی پایداری و برگزاری جشن‌های تولد متوالی سال‌های بعد را دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.