خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۳۰ مرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۱۷:۳۲کد مطلب: 10167

مطالبات معوق فرهنگیان تا پایان شهریورماه پرداخت می‌شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: برخی راه‌حل‌ها برای مشکلات آموزش و پرورش موقتی است و…

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: برخی راه‌حل‌ها برای مشکلات آموزش و پرورش موقتی است و اساسی و ریشه‌ای مشکل را برطرف نمی‌کند چون علت همچنان برقرار است.

به گزارش تسنیم «علی الهیار ترکمن» پیش‌ازظهر امروز سه‌شنبه ۳۰ مردادماه در جمع مسئولان شهرستان و مدیران مدارس کاشان در کانون جوانه‌ها اظهار داشت: مشکلات آموزش و پرورش معلول‌محور است. برخی راه‌حل‌ها موقت است و اساسی و ریشه‌ای مشکل را برطرف نمی‌کند چون علت همچنان باقی است مشکل دوباره بر می‌گردد.

وی گفت: مردم کاشان از دیرباز تاثیرگذار در فرهنگ و علم بوده‌اند، لذا انتظار می‌رود که برای درمان و حل مشکل آموزش و پرورش نیز پیشنهاد و ایده بدهند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افزود: کلیه مطالبات فرهنگیان در سال ۱۳۹۶ حدود ۹۴۸ میلیارد تومان بوده که تاکنون حدود ۸۰۰میلیارد آن پرداخت شده‌است و حدود ۱۵۰میلیارد آن تا پایان شهریور‌ماه پرداخت خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد در کاشان نیز هرچه زودتر خانه معلم تاسیس شود تا جایگاه معلم در کشور بیشتر حفظ شود.

در سخنان معاون توسعه و پشتیبانی وزارت‌خانه هیچ اشاره‌ای به اختلاف موجود بر سر انتخاب رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان بین فرمانداری کاشان و اداره کل آموزش و پرورش اصفهان که حدود یک‌ماه در کاشان موضوع مهم خبری بوده نشده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.