خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۱ مهر , ۱۳۹۸ساعت : 15:26کد مطلب: 18379

معرفی هیات انتخاب چند بخش جشنواره تئاتر مهر کاشان

  مشکات آنلاین: هیات انتخاب سه بخش خیابانی، بین الملل و تئاتر مکان محور (محیطی) پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر…

 

مشکات آنلاین: هیات انتخاب سه بخش خیابانی، بین الملل و تئاتر مکان محور (محیطی) پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان از سوی خیام وقار کاشانی دبیر این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش مشکات آنلاین به نقل از روابط عمومی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، اسامی هیات انتخاب پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در بخش های خیابانی، بین الملل و تئاتر مکان محور (محیطی) از سوی دبیر این جشنواره اعلام شد.

مجید صالحی بازیگر و کارگردان تئاتر، اتابک نادری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و علیرضا جمالی بازیگر، هنرمندانی هستند که انتخاب آثار بخش تئاتر خیابانی را به عهده دارند.

مهدی مشهور نویسنده و کارگردان تئاتر و حمید پورآذری کارگردان و مدرس تئاتر نیز از هنرمندانی هستند که به ترتیب ارزیابی و انتخاب آثار بخش بین الملل و بخش تئاتر مکان محورمحیطی این دوره از جشنواره را انجام خواهند داد.

پیش از این کیومرث مرادی، ستاره اسکندری، فهیمه امن زاده، احمد صابر طحان و سید مجتبی جدی به عنوان هیات انتخاب آثار بخش مسابقه صحنه ای این دوره از جشنواره معرفی شده بودند.

مهلت شرکت در پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان تا ۵ آبان ماه تمدید شده است.

براساس فراخوان  منتشر شده، پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در ۶ بخش مسابقه صحنه‌ای، نمایش های خیابانی، نمایش های محیطی، نمایشنامه خوانی، بخش مهمان و بخش بین‌الملل ۲۱ تا ۲۸ آذر ماه به دبیری خیام وقار کاشانی در شهر کاشان برگزار می شود.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.