خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۵ دی , ۱۳۹۵ساعت : 14:41کد مطلب: 3749

مقبره محتشم کاشانی به خیابان همنامش متصل می شود

  سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان گفت: با اعتباری بالغ بر ۲میلیارد تومان و بازگشایی معبر ۱۰ متری مقبره محتشم…

 

سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان گفت: با اعتباری بالغ بر ۲میلیارد تومان و بازگشایی معبر ۱۰ متری مقبره محتشم کاشانی به خیابان محتشم کاشانی متصل می شود.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، «مرتضی والی زاده »با بیان اینکه آزادسازی معبر منتهی به مقبره محتشم کاشانی در دست اجرا است، اظهار کرد: با بازگشایی معبر ۱۰ متری مقبره محتشم کاشانی به خیابان هم‌نامش متصل می شود.

 

وی با اشاره به اهمیت این شاعر ملی و مذهبی ایران از دیرباز تاکنون و توجه ویژه شهرداری کاشان بعنوان متولی آزادسازی اطراف آن افزود: هدف از طراحی و اجرای این پروژه توجه بیشتر به جایگاه محتشم، سهولت دسترسی به مقبره این شاعر نامی کاشان و مرثیه سرای اهل بیت (علیها السلام) برای علاقمندان و گردشگران داخلی و خارجی است.

 

سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان بیان کرد: توسعه فضاهای عمومی جهت پارکینگ مرکز شهر، مرتفع نمودن بخشی از ترافیک محور خیابان محتشم، افزایش استاندارد سرانه معابر نسبت به جمعیت متراکم مرکز شهر و دسترسی مراکز امدادی به بافت فرسوده از اولویت های بافت فرهنگی تاریخی محسوب می شود.

 

والی زاده با بیان اینکه زمان تکمیل این پرو‌ژه تا پایان اردیبهشت ماه پیش بینی شده در پایان با ذکر مشخصات عمومی این معبر گفت: این معبر با طول ۲۱۵ متر و عرض ۱۰ متر در نظر گرفته شده و با توجه به تعداد ۱۰ ملک موجود در مسیر که باید با مالکین آن توافق شده و تملک گردند، برآورد ریالی اجرای آن بالغ بر ۲ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.