خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹ساعت : ۲۳:۲۸کد مطلب: 19638

در اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا کاشان؛

ممنوعیت ورود به پارک‌های کاشان در روز طبیعت

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کاشان اعلام هرگونه ورود به پارک‌ها و بوستان‌های شهری در روز ۱۳ فروردین‌ماه (روز طبیعت)…

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کاشان اعلام هرگونه ورود به پارک‌ها و بوستان‌های شهری در روز ۱۳ فروردین‌ماه (روز طبیعت) ممنوع است.

 

حمیدرضا ممیز از بسته‌شدن ورودی پارک‌ها، بوستان‌ها و مراکز تفرجگاهی و گردشگری در روز سیزدهم فروردین ماه (روز طبیعت) خبرداد و تاکید کرد: حضور در این اماکن به علت رعایت فاصله اجتماعی و لزوم قطع زنجیره ویروس کرونا ممنوع خواهد بود.

 

وی گفت: این تصمیم بر اساس ابلاغیه استانداری اصفهان به منظور قطع زنجیره انتقال و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده است.

 

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کاشانخاطرنشان ساخت: در این خصوص ضمن اطلاع‌رسانی به شهروندان، با نظارت و اعمال قانون از سوی نیروی انتظامی از مهیا‌شدن زمینه بروز تخلفات جلوگیری می‌شود.

 

به گفته ممیز؛ محدودیت‌های اعمال شده حتی قبل از آغاز سال جدید در پارک‌ها و فضای سبز شهری اجرا شده است چنان‌که در این ایام از ایجاد هرگونه کمپ مسافران نوروزی ممانعت گردید.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.