خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, 9 اسفند , 1396ساعت : 05:35کد مطلب: 5973

«من با چشمهایم» نوشته «نرگس نیکخواه» اثر برگزیده شد

کتاب «من با چشمهایم» نوشته دکتر «نرگس نیکخواه» در نخستین جشنواره ملی کتاب نابینایی و کم‌بینایی کشور و در بخش…

کتاب «من با چشمهایم» نوشته دکتر «نرگس نیکخواه» در نخستین جشنواره ملی کتاب نابینایی و کم‌بینایی کشور و در بخش اجتماعی به‌عنوان کتاب برگزیده انتخاب و مورد تقدیر قرارگرفت.

در این جشنواره آثار نابینایان و کم‌بینایانی که از اول فروردین ۱۳۷۶ تا پایان آذر ۱۳۹۶، در قالب کتاب، تالیف و ترجمه منتشرشده، و آثار سایر افراد با موضوع نابینایی و کم‌بینایی که در بازه زمانی یادشده، منتشرشده شرکت کرده و مورد داوری قرار گرفت و کتاب خانم نیکخواه در بخش اجتماعی به عنوان کتاب برگزیده انتخاب شد.

نخستین جشنواره ملی کتاب نابینایی و کم‌بینایی، توسط انجمن نابینایان ایران با همکاری موسسه خانه کتاب، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی، سازمان بهزیستی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و انجمن علمی و آفرینش‌های هنری معلولین ایران، با هدف ارج نهادن به تلاش و کوشش نویسندگان، پژوهش‌گران، مترجمان، مصححان و پدیدآورندگان آثار مکتوب با موضوع نابینایی و کم‌بینایی و همچنین نابینایان و کم‌بینایان اهل قلم در هفته نخست اسفند‌ماه برگزار شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.