خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۱۳ مهر , ۱۳۹۷ساعت : 19:32کد مطلب: 11017

من معلم هستم

من معلم هستم. رسالت من این است که متعهدانه زندگی کنم و در زندگی دیگران تاثیرگذار باشم. برای رسیدن به…

من معلم هستم. رسالت من این است که متعهدانه زندگی کنم و در زندگی دیگران تاثیرگذار باشم. برای رسیدن به این رسالت دانش وتجربه‌ام را بدون توجه به وضعیت و موقعیت افراد در اختیار آنان قرار می‌دهم.

من معلم هستم. الهام می‌بخشم. نمونه و الگویی می‌شوم برای این‌که نشان بدهم ما همگی بندگان خدای مهربان هستیم، و در پیشگاه او برابریم، وتنها اعمال خوب و بد ماست که ما را از هم متمایز می‌کند.

من معلم هستم. و می‌کوشم تا این جمله را ملکه ذهن دانش‌آموزان کنم که؛ با بالا بردن سطح آگاهی و توکل بر خدا می‌توان بر هر اندیشه شیطانی و بد غلبه کرد.

من معلم هستم. و هر کار انجام می‌دهم تا در زندگی دیگران تفاوتی مثبت ایجاد کنم. نشر علم، گذشت و فداکاری و ایثار با روح و جانم عجین شده چرا که من یک معلم هستم، و رسالتم به عمل‌ رساندن توانایی‌های انسان‌ها و ترویج اخلاقیات نیکو و ساخت دنیایی بهتر است.

ضمن ادای احترام به معلمان عزیز کشورم، ۵ اکتبر (۱۳ مهرماه) #روز_جهانی_معلم را به آن‌ها تبریک می‌گویم و برایشان سلامتی، طراوت، شادمانی و موفقیت بیش از پیش از درگاه خداوند علیم خواستارم.
شهناز پرکاس – کانال تلگرامی نویسنده

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.