خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۷ساعت : 03:35کد مطلب: 10873

مهرعلیزاده تا ۲۴ آبان‌ماه استاندار اصفهان است

روابط عمومی استانداری اصفهان با رد شایعه استعفای «محسن مهرعلیزاده»‌ از استانداری اصفهان اعلام کرد وی تا ۲۴ آبان‌ماه استاندار…

روابط عمومی استانداری اصفهان با رد شایعه استعفای «محسن مهرعلیزاده»‌ از استانداری اصفهان اعلام کرد وی تا ۲۴ آبان‌ماه استاندار اصفهان است و بعد از آن در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.

در پی تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی و ابلاغ مصوبه آن از طرف دولت، شایعه‌ای مبنی بر استعفای «مهرعلیزاده»‌ از سمت استانداری اصفهان در برخی رسانه‌ها منتشر شد.

خبرگزاری صداوسیما که این خبر را با تیتر «استقبال از استاندار با شایعه» گزارش کرده نوشته است: «محسن مهرعلیزاده امروز (یک‌شنبه ۸ مهرماه) درحالی پس از این سفر به ساختمان استانداری پا گذاشت که با شایعه استعفای خود روبه‌رو شد.

به گزارش این خبرگزای برخی از مسولان استانی علت انتشار این شایعه را همین سفر اخیر استاندار که به دعوت همتای خود «اروه مورن»، استاندار «نورماندی» صورت گرفت، عنوان کرده‌اند.

در همین رابطه «قائدیها» مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان هم با رد این شایعه گفت: استاندار تا ۲۴ آبان در جایگاه خود هستند و پس از آن در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.