خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, 23 مهر , 1397ساعت : 14:23کد مطلب: 11156

مهم‌ترین اولویت کاری‌ام، حفظ وحدت میان مسئولان شهری و استانی است

سرپرست فرمانداری کاشان گفت: «کاشان از قابلیت‌های ویژه فراوانی برخوردار است، انشاالله در این دوران شاهد همکاری خوب مدیران کاشانی…

سرپرست فرمانداری کاشان گفت: «کاشان از قابلیت‌های ویژه فراوانی برخوردار است، انشاالله در این دوران شاهد همکاری خوب مدیران کاشانی با مسئولان استانی خواهیم بود.»

علی‌اکبر مرتضایی قهرودی در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر کاشان که در محل شورا برگزار شد، ضمن ابراز خشنودی برای حضور در جمع نمایندگان پارلمان محلی؛ تصریح کرد: باتوجه به کارنامه درخشان شورا،‌ جایگاه این نهاد مردمی برای خدمت به مردم جایگاهی حساس و مهم است.

مرتضایی‌قهرودی افزود: با حضور شهردار جوان و علاقه‌مند به توسعه شهر کاشان و بهره‌مندی از تجارب اعضای شورا، مسیر خدمت‌رسانی به مردم بیش از پیش مهیا شده‌است.

وی با تاکید بر این‌که هر تصمیمی که در شورا اتخاذ شده و توسط شهردار عملیاتی می‌شود تاثیر مستقیمی در زندگی مردم دارد گفت: بخشی از مباحثی که به فرمانداری منعکس می‌شود، و ما موظف به رسیدگی هستیم متوجه شهرداری بوده و درخواست‌های مردمی در این حوزه فراوان است.

فرماندار کاشان در ادامه و با طرح موضوع حضور مدیران در محلات شهری، اضافه کرد: با توجه به درخواست‌های متعدد مردمی درصدد هستیم به همراه جمعی از مدیران شهری در مساجد و محلات مختلف شهر حضور پیدا کرده و از نزدیک پاسخگوی مسائل و مشکلات عمومی و مردمی باشیم؛ انتظار دارم مدیران شهرداری نیز در این برنامه حضور پررنگی داشته باشند.

مرتضایی در این نشست مهم ترین اولویت کاری خود را حفظ وحدت میان مسئولان شهری و استانی برشمرده و اذعان داشت: کاشان از قابلیت‌های ویژه فراوانی برخوردار است، انشااله در این دوران شاهد همکاری خوب مدیران کاشانی با مسئولان استانی خواهیم بود.

سرپرست فرمانداری کاشان از تشکیل گروه مشورتی در حوزه سرمایه‌گذاری در شهرستان خبر داده و افزود: باید با مهیا‌کردن محیط مناسب توام با احترام و آرامش، زمینه جذب سرمایه و حضور سرمایه‌گذران در کاشان را بیش از پیش فراهم سازیم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.