خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۸ساعت : 16:39کد مطلب: 16494

موافقت اولیه با احداث دو طرح گردشگری در آران و بیدگل

مشکات آنلاین – رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل، گفت: در راستای رونق گردشگری با…

مشکات آنلاین – رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل، گفت: در راستای رونق گردشگری با احداث دو طرح گردشگری با سرمایه‌گذاری حدود ۳۰ میلیارد ریال موافقت کردیم.

مجید نوری اظهار کرد: با توجه به اهمیت صنعت گردشگری و شعار رونق تولید با ۲ طرح اقامتگاه سنتی و سفره‌خانه سنتی در سطح شهر آران و بیدگل موافقت کردیم.

وی افزود: هدف از موافقت طرح‌های یاد شده کمک به رونق کسب و کار، افزایش ماندگاری گردشگران و افزایش زمان اقامت گردشگر و مسافر در شهر آران و بیدگل است، تا از این اتفاق مردم نیز بهره ببرند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل به اعتبار طرح‌ها و هزینه پیش‌بینی‌شده آن اشاره کرد و گفت: برای احداث و تکمیل طرح‌های یاد شده بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال هزینه‌ پیش بینی شده، که با اجرای این ۲ طرح سنتی، زمینه اشتغال برای حدود ۳۴ نفر در شهر آران و بیدگل فراهم خواهد شد.

نوری گفت: با توسعه طرح‌های بوم گردی و گردشگری در سطح شهرستان، علاوه بر افزایش ظرفیت‌های اقامتی، تفریحی و گردشگری شاهد رشد و رونق در اشتغال در حوزه گردشگری خواهیم بود.

 

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه

2 پاسخ به “موافقت اولیه با احداث دو طرح گردشگری در آران و بیدگل”

  1. آراني گفت:

    لطفا از خانه کرباسی ها (ملاعلی آرانی) و آیت اله عاملی گزارش تهیه کگنید

  2. آراني گفت:

    لطفا از خانه کرباسی ها (ملاعلی ) و آیت اله عاملی گزارش تهیه کگنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.