خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : ۰۱:۳۱کد مطلب: 19238

موافقت مجلس با تعطیلی مدارس و دانشگا‌ه‌ها تا ۱۵ فروردین

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از انتخاب پنج نفر از اعضای کمیسیون بهداشت برای عضویت در قرارگاه کرونا ویروس و تصویب…

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از انتخاب پنج نفر از اعضای کمیسیون بهداشت برای عضویت در قرارگاه کرونا ویروس و تصویب تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا ۱۵ فروردین در نشست فوق العاده امروز این کمیسیون خبر داد.

 

علی نوبخت حقیقی  در تشریح دستور کار امروز ( یک شنبه، ۵ اسفندماه ) کمیسیون بهداشت از حضور معاونان وزیر بهداشت در این نشست فوق العاده برای بررسی اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا خبر داد.

 

وی گفت: اسامی بهروز بنیادی، نماینده مردم کاشمر، همایون یوسفی، نماینده مردم اهواز، سیدمرتضی خاتمی نماینده مردم ماهنشان،  محمدحسین قربانی ، نماینده مردم آستانه اشرفیه، و حیدرعلی عابدی نماینده مردم اصفهان به وزارت بهداشت اعلام شد که در جلسات قرارگاه حضور داشته باشند.

 

نوبخت گفت: آقای میرزاده، سخنگوی کمیسیون_آموزش مجلس موضوع تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۱۵ فروردین را مطرح کرد که با این موضوع موافقت و مقرر شد این پیشنهاد به رئیس مجلس اعلام شود؛ اگر این پیک برداشته شود آلودگی کاهش می یابد.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم ادامه داد: موضوع تعطیلی مجلس نیز مطرح شد اما از دیدگاه پزشکی به صلاح دانسته نشد و قرار شد در ورودی های مجلس کنترل مناسب انجام شود تا نمایندگان و پرسنلی که مشکوک به کرونا هستند به مراکز درمانی معرفی شوند.

منبع: خانه ملت

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.