خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۲۰ مهر , ۱۳۹۸ساعت : ۱۰:۱۶کد مطلب: 18338

بر اساس زمان‌بندی اجرای پروژه زیرگذر؛

میدان منتظری به میدان زجاجی بسته می‌شود

مشکات آنلاین: معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کاشان از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از میدان شهید منتظری به میدان شهید زجاجی و تعیین مسیرهای…

مشکات آنلاین: معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کاشان از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از میدان شهید منتظری به میدان شهید زجاجی و تعیین مسیرهای جایگزین خبر داد.

حمیدرضا بخشنده‌فر گفت: بر اساس برنامه زمان‌بندی پروژه زیرگذر به منظور اجرای شمع‌ها و احداث پل و عرشه آن به روش تاپ-داون در میدان شهید منتظری و پس از هماهنگی با پلیس راهور شهرستان، به مدت حدود چهار ماه تردد وسایل نقلیه از سمت میدان شهید منتظری به میدان شهید زجاجی ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند برای تردد بر اساس تابلوهای راهنمای مسیر و با رعایت سرعت مطمئنه از مسیرهای جایگزینی که ایمنی آن‌ها تأمین شده، استفاده کنند.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری همچنین از شهروندان کاشانی خواست نظرات پیشنهادی و مشورتی خود در این خصوص را از طریق سامانه ١٣٧ اطلاع‌رسانی کنند.

بخشنده‌فر با تقدیر از همراهی شهروندان در اجرای بزرگ‌ترین پروژه ترافیکی شهر، ضمن پوزش از همشهریان بابت تحمل برخی محدودیت‌های عبور و مرور، سعه‌صدر بیش از پیش آنان در خصوص تمهیدات ترافیکی اندیشیده شده برای انجام هر چه بهتر و سریع‌تر این پروژه را درخواست کرد.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.