خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۵ساعت : ۱۰:۴۱کد مطلب: 3473

امروز مکان برگزاری نمایشگاه کتاب کاشان مشخص می شود

امروز با حضور کارشناس امور نمایشگاههای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مکان برگزاری نمایشگاه کتاب استان اصفهان، در کاشان مشخص…

امروز با حضور کارشناس امور نمایشگاههای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مکان برگزاری نمایشگاه کتاب استان اصفهان، در کاشان مشخص می شود.

 

دانشگاه کاشان، دانشگاه آزاد، مجموعه کاشان مال، محل برگزاری نمایشگاه های پاییزه، ورزشگاه رفاه و مصلای کاشان مکانهای است که برای برگزاری این نمایشگاه پیشنهاد شده اند.

 

«مصطفی جوادی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با مشکات آنلاین گفت: امروز مکانهای نامبرده، بر حسب موقعیت مکانی، هزینه مالی و مسائل ترافیکی مورد بررسی قرار می گیرد.

 

جوادی برگزاری نمایشگاه کتاب در کاشان را «مطالبه عمومی» و «درخواست فرهنگیان» دانست . وی گفت: سیاست استان در برگزاری نمایشگاه کتاب بر تمرکز زدایی است و به همین دلیل با درخواست کاشان موافقت شده است. جوادی امیدوار است با استقبال ناشران و حضور پرشورا مردم، کاشان بتواند متقاضی دوباره  برگزاری این  نمایشگاه باشد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد افزود: کاشان تنها نامزد استان اصفهان برای کسب عنوان «پایتخت کتاب» است. در دیداری که با معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتیم درخواست برگزاری نمایشگاه کتاب استان را در کاشان ارائه کردیم که خوشبختانه فی المجلس با موافقت معاون وزیر همراه شد.

 

نمایشگاه  کتاب استان اصفهان پس از ۱۳ سال وقفه، بهمن ماه و یا اوایل اسفند سال جاری در کاشان برگزار شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.