خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷ساعت : 10:19کد مطلب: 9088

نجات چاه‌کن از عمق ۲۳ متری زمین توسط آتش‌نشانان کاشان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: چاه‌کن تبعه افغانستان ۳۵ ساله که در قعرچاه ۲۳متری…

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: چاه‌کن تبعه افغانستان ۳۵ ساله که در قعرچاه ۲۳متری گرفتار شده‌بود، توسط آتش‌نشانان نجات پیدا کرد.

روح الله فدایی افزود: در پی تماس باسامانه ۱۲۵ در ساعت حدود ۲۲ شام‌گاه شنبه دوم تیرماه، مبنی بر وقوع حادثه در خیابان آیت‌اله سعیدی، تیم امداد ونجات ایستگاه شماره چهار این سازمان به محل اعزام و با تجهیزات مربوطه اقدام به خروج فرد نمودند.

فدائی گفت: این حادثه بر اثر نقص فنی بالابر و پارگی سیم بکسل ایجاد شده و منجر به سقوط سطل حامل خاک به درون چاه می‌گردد که خوشبختانه با چاه‌کن در حال کار برخورد نمی‌کند و آتش‌نشانان در جهت جلوگیری از مصدومیت شخص به جهت کمبود هوا و دم‌زدگی سریعا چاه‌کن را که دچار استرس شده بود خارج نمودند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی در پایان درخواست کرد تا در مواقع بروز این‌گونه حوادث از تجمع و ازدحام در محیط حادثه مخصوصا حریم چاه‌ها و گودال‌ها جدا خودداری نموده و مامورین امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی را در انجام وظایف خود یاری نمایند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.