خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, 1 بهمن , 1396ساعت : 19:13کد مطلب: 5616

نجات کودک چهار ساله توسط آتش نشانان کاشانی

آتش نشانان یک کودک چهار ساله را در ساختمانی ۶ طبقه در شهرک خاتم الانبیاء «ص» کاشان نجات دادند.  …

آتش نشانان یک کودک چهار ساله را در ساختمانی ۶ طبقه در شهرک خاتم الانبیاء «ص» کاشان نجات دادند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، این پسر بچه با توجه غیبت والدین خود و دراثر شکسته شدن کلید در قفل درب ورودی درآن محبوس شده بود.

 

نیروهای آتش نشانی ایستگاه شماره ۵ شهدای آتش نشان کاشان بلافاصله و تا قبل از وقوع حادثه ای به صحنه رسیدند و این کودک را نجات دادند.

 

روح الله فدائی گفت: دراین حادثه که درساعت ۱۱:۳۲ مورخ یک بهمن اتفاق افتاد آتش نشانان با استقرار خودرو بالابر نجات هیدرولیکی آتش نشانی ،کودک را از طریق بالکن این بلوک در مسکن مهر نجات و به مادرنگران وی در کمال صحت و سلامت تحویل دادند.

 

فدای درپایان گفت:احتمال وقوع اتفاقات ناگوار و آسیب جسمانی کودک، یکی از مهمترین مشکلات مبرهن و آشکار تنها گذاشتن کودک در خانه است، چه بسا بسیاری از کودکان به خاطر فطرت کنجکاو و تجربه طلبشان در نبود والدین به سراغ رفتارهای خطرآفرین چون روشن کردن آتش، کار با وسائل برقی و … می‌روند و از آنجا که به اندازه بزرگسالان، توانایی‌های لازم برای مقابله با خطر و یا متوقف کردن حادثه را ندارند، بیشتر آسیب می‌بینند و حتی در برخی موارد جان خود را از دست می‌دهند.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.