خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, 23 اسفند , 1398ساعت : 22:38کد مطلب: 19480

نخستین کرونا مثبت در کاشان بعد از ۲۱ روز به هوش آمد

رئیس مجتمع یمارستانی شهید بهشتی کاشان از به هوش آمدن نخستین بیمار کرونایی بعد از ۲۱ روز کما خبر داد….

رئیس مجتمع یمارستانی شهید بهشتی کاشان از به هوش آمدن نخستین بیمار کرونایی بعد از ۲۱ روز کما خبر داد.

 

دکتر سید محمدحسین مکی در گفت‌وگو با تسنیم، ضمن اشاره به بهبود وضعیت جسمانی نخستین بیمار کرونا مثبت در منطقه کاشان اظهار داشت: این بیمار  به دلیل شرایط جسمی به دستگاه تهویه مکانیکی متصل و در کما بود اما با تلاش ‌کادر درمانی، پزشکان و پرستاران به ویژه بخش آی سی یو سه، بعد از ۲۱ روز بستری وضعیت جسمانی وی رو به بهبودی رفته، به هوش آمده و دستگاه از بیمار جدا شده است.

 

وی ضمن اشاره به تلاش شبانه‌روزی پرسنل بیمارستان شهید بهشتی کاشان در درمان بیماران با مشکلات تنفسی افزود: بیمار مذکور در طول این ۲۱ روز نوسان مختلفی را پشت سر گذاشتند اما با مراقبت‌های مختلفی وضعیت بیمار به لطف خدا و تلاش همکاران ما قابل قبول است و روند رو به بهبود دارد.

 

کاشان و آران و بیدگل دو شهرستان استان اصفهان هستند که بیشترین مبتلا به کرونا و بیشترین قربانی بیماری را در استان اصفهان داشته اند.

 

بیمارستان های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدا آران و بیدگل با تمام ظرفیت مشغول مداوا و ویزیت بیماران مشکوک به کرونا از نخستین روزهای شیوع این ویروس در کاشان بوده اند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.