خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۵ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : ۱۰:۰۷کد مطلب: 17373

نداشتن قیمت واحد برای فرش و گل محمدی دغدغه کاشان است

مشکات آنلاین: فرماندار کاشان گفت: نداشتن قیمت واحد و مشخص برای فرش ماشینی و گل محمدی به عنوان دو کالا…

مشکات آنلاین: فرماندار کاشان گفت: نداشتن قیمت واحد و مشخص برای فرش ماشینی و گل محمدی به عنوان دو کالا و محصول استراتژیک منطقه یک دغدغه و چالشی تامل برانگیز برای این شهرستان محسوب می شود.

علی اکبر مرتضایی در نخستین نشست هم اندیشی نمایشگاه ملی تخصصی و فن بازار فرش ماشینی و گل و گلاب و صنایع وابسته کاشان اظهار داشت: قیمت فرش در کاشان به عنوان قطب فرش ماشینی از مرحله تولید تا فروش آن در بازارهای پایتخت قیمت های متفاوتی دارد.

وی نمایشگاه عرضه محصولات شهرستان کاشان به متقاضیان داخلی و بین المللی را عامل ایجاد انگیزه در ارتقاء کیفیت تولید دانست و افزود: برگزاری نمایشگاه در این سطح فرصتی برای تحقق اهداف شعار رونق تولید به شمار می آید.

مرتضایی در پایان تاکید کرد: با هدف تنظیم بازار و عرضه مستقیم محصولات و کالاهای اساسی برنامه ریزی برای برپایی نمایشگاه دائمی در دستور کار قرار دارد که درآینده نزدیک محقق خواهد شد.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت کاشان، در این نشست از رونمایی پوستر برگزاری نمایشگاه ملی تخصصی و فن بازار فرش ماشینی و گل و گلاب و صنایع وابسته و زمان برگزاری آن را در روز پنج شنبه چهاردهم شهریورماه در اتاق بازرگانی این شهرستان خبر داد.

مجید برازنده خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با هدف تمرکززدایی از پایتخت در برگزاری نمایشگاه فرش و انطباق آن با ظرفیت ها و قطب آن صنعت و هنر و حرفه در منطقه و پیوند آن با پتانسیل های ملی برگزار خواهد شد.

 

منبع: پایگاه خبری اهل کاشانم

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.