خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۷ساعت : ۱۷:۴۱کد مطلب: 13537

نشست بانوان دوچرخه‌سوار کاشان

نخستین نشست بانوان هیئت دوچرخه‌سواری کاشان با حضور رئیس هیئت دوچرخه‌سواری کاشان، مسئول اومور بانوان اداره ورزش و جوانان و…

نخستین نشست بانوان هیئت دوچرخه‌سواری کاشان با حضور رئیس هیئت دوچرخه‌سواری کاشان، مسئول اومور بانوان اداره ورزش و جوانان و عضو شورای شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان کاشان در این نشست که دوشنبه ۸ بهمن‌ماه با حضور علی‌دهقانی رئیس و سیف‌الله باغشیخی نایب‌رئیس و خانم کامیاب مسئول بانوان هیئت دوچرخه‌سواری کاشان، خانم هاشمی‌نسب مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش جوانان و عفت پدرام‌فر عضو شورای شهر برگزار شد، حاضرین نقطه‌نظرات خود را در خصوص دوچرخه‌سواری بانوان ارائه کردند.

در این نشست هاشمی‌نسب مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان کاشان، در خصوص قوانین و قواعد ورزش آقایان و بانوان خصوصا دوچرخه‌سواری و الزام و احترام و تبعیت از آن و راه‌کارهای رفع مشکلات آن سخنانی ایراد کرد.

در ادامه عفت پدرام‌فر در خصوص اختصاص بودجه ۸۰۰ میلیونی شورای شهر برای احیاء ۲ پیست موجود در پارک‌های شهر‌بانو و مهربانو برای فعالیت حرفه‌ای علاقه‌مندان سخن گفت.

شماری از بانوان دوچرخه‌سوار کاشانی هم در این نشست حضور داشتند که درباره محدودیت‌های ورزش خود در کاشان سخن گفتند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.