خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۷ساعت : ۰۳:۲۰کد مطلب: 11358

نمایش‌گاه گل محمدی در حاشیه کنفرانس بین‌المللی Rosa damascene ۲۰۱۸

رئیس پژوهشکده اسانس‌های طبیعی دانشگاه کاشان از برگزاری نمایش‌گاه گل محمدی در حاشیه نخستین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی Rosa damascene…

رئیس پژوهشکده اسانس‌های طبیعی دانشگاه کاشان از برگزاری نمایش‌گاه گل محمدی در حاشیه نخستین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی Rosa damascene 2018 که از ۱۲ تا ۱۴ آبا‌ن‌ماه جاری در این دانشگاه برگزار می‌شود خبر داد.

به گزارش دانشگاه کاشان،‌ «مریم اخباری» دبیر اجرایی این کنفرانس گفت: در نشست هماهنگی این کنفرانس که رئیس اتحادیه انجمن گیاهان دارویی ایران و جمعی از مسئولین شهر قمصر و کاشان و فعالین صنعت اسانس، گلاب و عرقیات منطقه کاشان در محل پژوهش‌کده حضور داشتند، ابتدا گزارشی از پیش‌رفت امور کنفرانس ارائه شد و سپس درباره­‌ی راه‌کارهای ارتقاء کیفیت برگزاری کنفرانس بحث و تبادل‌نظر شد.

«محمدتقی رضایی» رئیس اتحادیه انجمن گیاهان دارویی ایران در این نشست، در مورد اهمیت این کنفرانس برای منطقه و کشور و جایگاه کشور در موضوع گل محمدی میان سایر کشورهای مدعی مطالبی را ارائه کرد.

رئیس اتحادیه گلاب و عرقیات شهرستان و همچنین رئیس کانون هماهنگی بازار صنعت گل محمدی نیز حمایت خود را از برگزاری نمایش‌گاه و ارائه دستاوردهای صنعت گل و گلاب در حاشیه برگزاری کنفرانس اعلام داشتند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.