خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, 3 اردیبهشت , 1396ساعت : 15:11کد مطلب: 4470

نگاهی اجمالی بر فهرست انتخاباتی  ائتلاف اصولگرایان کاشان

علی اصغر احمدیان: یکی از مشکلات شوراهای اسلامی شهر در حال حاضر غلبه نیروهای سیاسی بر نیروهای متخصص و کارآمد شهری…

علی اصغر احمدیان: یکی از مشکلات شوراهای اسلامی شهر در حال حاضر غلبه نیروهای سیاسی بر نیروهای متخصص و کارآمد شهری در راهیابی به شوراهای اسلامی شهرهاست.

 

این سنگ بنای کج را صد البته اصلاح طلبان تهران در اولین دوره شوراها نهادند  و اصولگرایانی که تا آن زمان صرفا در پی کسب کرسی های فرهنگی  و سیاسی در دولتها و استانها بودند بر بوی شکر به مشام رسیده از رانتهای شهرداریها و مدیریت شهری عزمشان را جزم کردند و در تهران با نام آبادگران و در سایر استانها و شهرها نیز با نامهایی دیگر، چنبره قدرتشان را بر منابع شهری انداختند.  آنها در دوره های دوم، سوم و چهارم شوراها نیز توانستند با ابزارهای مختلف غلبه یابند و سکان مدیریت شهری را تقریبا در کل کشور به دست گیرند.

 

اصولگرایانی که با همین ابزار پدیده هزاره سوم، احمدی نژاد  را از فرش اردبیل به عرش ایران نشاندند و توانستند دولت را در دست بگیرند. آنها در استانها نیز با همین ابزار کرسی های مجلس را یک به یک قبضه کردند و اینک  حاضر به از دست دادن این منابع  بی شمار  نیستند.

 

و اما کاشان:

بالاخره پس از ماهها حرف و حدیث و اما و اگر  ائتلاف موسوم به اصولگرایان کاشان نهایی شد.

 

با نگاهی اجمالی به این فهرست می توان به این نتیجه رسید که این ترکیب برای جایگاهی که در نظر است از حداقل توانایی های لازم نیز برخوردار نیستند.

 

از بین این ۹ نفر منتخب شورای اصولگرایان به جرات می توان گفت به جز آقای ناظم رضوی ، که ایشان نیز در حال حاضر بعلت بیماری و کهولت سن توانایی های گذشته را ندارد، هیچ یک از افراد منتخب تجربه اجرایی در مدیریت شهری ندارند و صد البته تحصیلات مرتبط.

 

آقای هاشمی طاهری تجربه ۳ دوره حضور در شورا را دارد که تجربه سه دوره ایشان نشان داده است به دلیل عدم تخصص و تسلط بر مباحث فنی مدیریت شهری صرفا حضورشان در شورا معطوف به حل و فصل مسایل سیاسی اصولگرایان و اشتغال جوانان بیکار و البته … و گاها حضور در مراسم مذهبی در نقاط مختلف شهر است.

 

این دو تن شاخص ترین افراد این فهرست اند.

حال تو خودحدیث مفصل بخوان  از این مجمل

 

خانم عفت پدرام                                        کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی

آقای امیر حسین پارسا                                 دانشجوی دکترای سیاستگذاری فرهنگی

آقای سید اصغر خادم                                   کارشناس ارشد مدیریت دولتی

آقای علی اکبر توحیدیان                                دانشجوی دکترای الهیات

آقای علی رضا مفرح                                     پزشک عمومی

آقای مسعود فیضی                                     کارشناس ارشد مدیریت دولتی

آقای جواد حاجی قدیری                               کارشناس عمران

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.