خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۵ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : 02:48کد مطلب: 10227

همایش تربیت جنسی کودکان و نوجوانان در فرهنگ‌سرای مهر

فرهنگ‌سرای مهر سازمان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، میزبان خانواده‌های کاشانی در همایش”تربیت جنسی کودکان و نوجوانان”می‌شود. به گزارش روابط…

فرهنگ‌سرای مهر سازمان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، میزبان خانواده‌های کاشانی در همایش”تربیت جنسی کودکان و نوجوانان”می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، مدیر این فرهنگ‌سرا گفت: این همایش از سری برنامه‌های معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان است که با رویکرد پیشگیری از مشکلات و انحرافات جنسی کودک و نوجوان سه‌شنبه ۶ شهریور ماه ساعت ۱۹ در فرهنگ‌سرای مهر برگزار می‌شود.

مهدی فخرئی یادآور شد: این همایش در راستای دغدغه خانواده‌ها پیرامون‌آشنایی آن‌ها با مراحل رشد جنسی و چگونگی برخورد مناسب و سازنده با نیازهای آن‌ها برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مخاطب این همایش خانواده‌ها و مدرس آن  دکتر زهرا کریمیان عضو هیئات علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان است که در این همایش ضرورت تربیت جنسی، و مراحل رشد جنسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های فرهنگ‌سرای مهر می‌توانند به مرکز این فرهنگ‌سرا به آدرس میدان شورا- بلوار شهیدان خاندایی مراجعه و یا با شماره تلفن ۵۵۴۲۵۴۳۴ تماس بگیرند.همایش تربیت جنسی کودکان در فرهنگ‌سرای مهر

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.