خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۷ساعت : 22:08کد مطلب: 9525

همایش کلیدهای طلایی زندگی موفق در کاشان برگزار شد

سومین همایش دست‌اندازهای روابط زوجین و کلیدهای طلایی زندگی موفق در کاشان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی…

سومین همایش دست‌اندازهای روابط زوجین و کلیدهای طلایی زندگی موفق در کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، سومین همایش «دست‌اندازهای روابط زوجین و کلیدهای طلایی یک زندگی زناشویی موفق» با تدریس خانم‌ها «گیوی» و «زینلی» کارشناسان‌ارشد روانشناسی بالینی در فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.

مدیر فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان گفت: در سومین همایش، تله‌ها و ریزفاکتورهای ایجاد خیانت، راهبردهای بهبود کیفیت زندگی مشترک و تاثیر پذیرش و  همچنین تفسیرهای ذهنی بر روابط زوجین از سوی کارشناسان مطرح شد.

مهدی فخرئی افزود: به گفته کارشناسان حاضر در این همایش، مشاوره و آموزش پیش از ازدواج لازم است و باید زوجین با شناخت کامل نسبت به این امر اقدام کنند تا بتوانند با آگاهی کامل در زمینه ازدواج گام برداشته و زندگی خود را بر مبنای درستی پایه‌گذاری کنند.

وی هدف از برگزاری این همایش را آموزش در راستای تقویت بنیان خانواده برشمرد و گفت: تحکیم بنیان خانواده موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

سومین همایش”دست‌اندازهای روابط زوجین و کلیدهای طلایی یک زندگی زناشویی موفق” با هدف  پیشگیری و آسیب شناسی ازدواج های ناموفق و با همکاری اداره بهزیستی کاشان برگزار شد.

شایان ذکر است فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان اقدام به برگزاری همایش‌های هفتگی یک‌روزه نموده است. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سایر همایش‌ها و کارگاه‌های برنامه‌ریزی شده می‌توانند با تلفن ۵۵۴۲۵۴۳۴ تماس و یا به فرهنگ‌سرای مهر واقع در میدان شورا، بلوار شهیدان خاندایی مراجعه کنند. همایش دست اندازهای روابط زوجین

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.