خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۸ اسفند , ۱۳۹۵ساعت : 12:48کد مطلب: 4231

هنرمند کاشانی برگزیده سومین سوگواره ملی عکس عاشورایی خط سوم شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از کسب رتبه دوم، سومین «سوگواره ملی عکس عاشورایی خط سوم» توسط هنرمند…

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از کسب رتبه دوم، سومین «سوگواره ملی عکس عاشورایی خط سوم» توسط هنرمند کاشانی در فرهنگسرای «ارسباران» خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان «مصطفی جوادی مقدم» افزود: ۱۰۷۲ اثر در بخش عکاسی با دوربین و موبایل از ۲۵۵ هنرمند سراسر کشور به دبیرخانه این سوگواره ارسال شده بود که از این تعداد ۱۰ اثر متعلق به دو هنرمند کاشانی شرکت کننده در سوگواره بود.

 

به گفته جوادی مقدم  تعداد ۶۰ اثر ارسالی در بخش عکاسی با دوربین و ۶ اثر در بخش عکاسی موبایل توسط هیات داوران متشکل از اساتید برجسته عکاسی همچون افشین بختیار، ساعد نیک ذات و سیف الله صمدیان بررسی شد.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: اثر‌ منوچهر حیدریان عکاس جوان کاشانی در بخش عکاسی با دوربین موفق به کسب رتبه دوم این جشنواره  سراسری و‌ موفق به دریافت جایزه سوگواره گردید.

 

به گفته جوادی مقدم همچنین ۲ اثر از سید صدرالدین تولیت دیگر هنرمند کاشانی در میان آثار راه یافته به نمایشگاه این سوگواره قرار گرفت.

 

وی تاکیدکرد: تمامی عکس های راه یافته به سوگواره در کتاب عکس عاشورایی خط سوم به چاپ رسیده و همچنین نمایشگاهی از آثار منتخب از ۱۳ تا ۲۰ اسفند ماه در فرهنگسرای ارسباران تهران در معرض دید همگان قرار گرفته است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.