خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۰ بهمن , ۱۳۹۸ساعت : ۰۰:۲۹کد مطلب: 19030

ششمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران؛

«وادقان» عنوان نخست روستای دوستدار کتاب کشور را کسب کرد

معاون هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، از انتخاب روستای وادقان کاشان به عنوان روستای نخست دوستدار کتاب، در ششمین دوره…

معاون هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، از انتخاب روستای وادقان کاشان به عنوان روستای نخست دوستدار کتاب، در ششمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران خبر داد.

محمد نظافتی گفت: در این دوره جشنواره، ۱۴۱۹ روستا و منطقه عشایری از سراسر کشور آثار و مستندات خود را به دبیرخانه مرکزی ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب فرستاده بودند و هیئت داروان در مرحله نخست ۱۲۶ روستا و منطقه عشایری را برای داوری در مرحله دوم انتخاب کردند. در مرحله دوم از میان ۱۲۶ اثر ۶۰ روستا و منطقه عشایری از ۲۳ استان به عنوان برگزیدگان مرحله دوم این جشنواره انتخاب و به دبیرخانه جشنواره برای داوری نهایی معرفی کردند.

به گفته وی از میان این ۶۰ روستا ۱۰ روستا به عنوان روستای برگزیده دوستدار کتاب انتخاب شدند که روستای وادقان کاشاناز استان اصفهان یکی از این ۱۰ روستا بود که در آیین پایانی جشنواره که عصر امروز شنبه ۱۹ بهمن‌ماه در سالن همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، جوایز خود را دریافت کردند.

منبع: کاشان فردا


برچسب‌ها:
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.