خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۶ساعت : ۱۴:۱۰کد مطلب: 4755

وحدت نشانه کمال است/ از آیت الله عرب و آیت الله یثربی خواستم به وحدت کمک کنند/ با آیت الله نمازی دیدار کنید

منتخبان ائتلاف «شهر همدلی» در  انتخبات شورای شهر کاشان روز گذشته با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین مشکینی…

منتخبان ائتلاف «شهر همدلی» در  انتخبات شورای شهر کاشان روز گذشته با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین مشکینی با وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

این دیدار در ادامه دیدارهای اعضای این ائتلاف با فرهیختگان و چهره‌های شاخص کاشان انجام شد.

 

مشکینی با ابراز خرسندی از پیروزی ائتلاف شهر همدلی، اتحاد و انسجام را نشانه کمال دانست و از منتخبان مردم خواست برای تحقق «شهر همدلی» تلاش کنند.

 

او گفت این ائتلاف از دو جریان سیاسیِ ریشه دار شهر شکل گرفته که مدت‌ها در مقابل هم قرار داشتند و شما امروز ثمره این باهم بودن را می‌بینید. نهال اتحاد باید به درخت تنومند تبدیل شود و شما هنوز در ابتدای کار هستید. اگر این وحدت ادامه داشته باشد برکات بیشتری خواهد داشت چرا که خداوند متعال اتحاد را دوست دارد.

 

مشکنی از منتخبان خواست خود را ملزم به حفظ این وحدت بدانند. او گفت اینگونه نباشد که در ظاهر از وحدت حرف بزنیم اما پشت سر با هم حرف و حدیث دیگری داشته باشیم. رفتار ما نباید منافق‌گونه باشد؛ چرا که طرف مقابل، شعور دارد و نفاق را از صفا و صمیمیت تشخیص می‌دهد.

 

رهبر مبارزات انقلابِ کاشان گفتاز  آیت الله عرب و آیت الله یثربی به عنوان دو رهبر معنوی جریان‌های سیاسی خواسته به ایجاد وحدت کمک کنند.

 

مشکینی از منتخبان شهر همدلی خواست برای ایجاد وحدت با سایر گروه‌های سیاسی شهر هم تلاش کنند. او آیت الله نمازی را یکی از روحانیون دارای شان و جایگاه دانست و تاکید کرد اعضای این ائتلاف با ایشان دیدار داشته باشند و اطمینان دهند که برای خدمت به مردم آمده‌اند.

 

وی گفت متاسفانه تبلیغات سوء برخی از جریان‌ها سبب شده تا برخی از مردم به خدمتگزار بودن اصلاح طلبان پی نبرند. البته این تبلیغات همه به خاطر حسادت است. آن‌ها از اینکه یک رئیس جمهور یا یک وزیر یا یک شهردار اصلاح‌طلب به مردم خدمت می‌کند ناراحتند.

 

مشکینی از منتخبان شهر همدلی خواست همه خدمات خود را به صورت گسترده به اطلاع مردم برسانند تا دیگران از این خلأ اطلاع رسانی سوء استفاده نکنند.

 

او با اشاره به اظهارات اخیر امام جمعه مشهد درباره قرار داد توتال گفت ایشان هم مثل من یک طلبه است. چطور شده که یک طلبه درباره مسائل نفتی و قراردادهای این چنینی به این سرعت یعنی چند روز پس از انعقاد قرارداد، علیه دولت موضع می‌گیرد؟ مسلم است کسانی این اطلاعات را به او می‌دهند که اینگونه اظهار نظرهایی ارائه می شود.

 

رهبر مبارزات انقلابی کاشان در پایان سخنان خود برای اعضای لیست شهرهمدلی آرزوی موفقیت کرد و گفت امیدوارم بتوانید از بین گزینه‌های مطرح برای شهرداری کسی را انتخاب کنید که بر عقوبت خطا و گناه مومن باشد.

 

در این دیدار منتخبان شهرهمدلی به ارائه روند فعالیت‌های خود اشاره کردند. «حسین علی وکیل» با نام بردن از ۱۲ گزینه مورد نظر شورا برای شهرداری گفت برخی از این گزینه‌ها تاکنون برنامه‌های خود را ارائه کرده‌اند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.